Předlužený podvodník Robert Nešpor, nar. 31.8.1974

Většinou se ke starším případům moc nevracíme, protože v nich není nic nového, u pana Nešpora jsme se ale rozhodli – kvůli kontaktu dalšího poškozeného – udělat drobnou výjimku, a znovu se na něj podívali.

Příspěvek o podvodníkovi Robertu Nešporovi z Vysokého Mýta už v roce 2018 vzbudil velký ohlas a ozvala se celá řada dalších poškozených. Opisovat celý ho určitě nemá smysl, tak jen se hodí zmínit, že podvodník Nešpor podnikal na svoji dceru, prodával sušené maso, ze kterého bylo lidem špatně, neměl schválenou výrobu apod. A hlavně dlužil úplně všude, kde to šlo.

Za těch pár let se změnilo snad jen to, že Robert Nešpor nasbíral další 4 exekuce – je neuvěřitelné, kde člověk, který jich již v roce 2018 měl již 16 může ještě udělat další dluhy, ale evidentně může. Nyní je tedy proti Robertu Nešporovi vedeno rovných 20 exekucí.

Svůj brand „Vikingovo pravé sušené maso“ musel poté, co se jím přiotrávili lidi, změnit. Firmu Original Viking CZ, s.r.o. převedl ze své dcery na bezdomovce – bílého koně Pavla Klanicu a nyní je v likvidaci.

Podnikat (samozřejmě nelegálně, bez povolení a na černo) ale nepřestal – nově pod brandem Vikingbrands, s webem vikingbrands.cz, kde v sekci „O nás“ uvádí úžasné věci, např.:

Dnes se skutečně denně setkáváme s odezvou našich klientů, kteří mmj.i vnímají to, že jsme dokázali zvládnout ta nejtěžší období, kdy se i někteří lidé cíleně starali o to, aby nám to nevyšlo a naše značka prostě přestala existovat. Bohužel k jejich smůle nám to ale vyšlo (díky naší vytrvalosti, houževnatosti a cílevědomosti) a my jsme vyšli z toho všeho ještě silnější a nezlomní…
Tito „lidé?“ totiž nás soudili podle sebe, tedy…že jako nás, stejně jako je, něco hned napoprvé, napodruhé, napodvacáté zlomí…

V jedné věci s podvodníkem Robertem Nešporem souhlasit rozhodně nemůžeme: Pokud myslí, že jsme ho soudili my, tak to určitě nebylo podle sebe. My totiž nemáme 20 exekucí jako on – které samozřejmě neplatí.

Nově Robert Nešpor podniká pravděpodobně pod firmou Creative Sense s.r.o. Blanky Borotové z Vysokého Mýta. Té přejeme hodně štěstí, ať jí po společném podnikání s panem Nešporem nezůstane moc nových dluhů.

2 komentáře u „Předlužený podvodník Robert Nešpor, nar. 31.8.1974

  1. Nina Nováková

    Dobrý den,
    připojuji se k poškozeným. Pan Nešpor ze mě vylákal 4.000,- za objednávku sušeného masa. Již tři měsíce nemám zboží ani peníze. Za mě se opravdu produkt povedl, škoda že to celé ničí chování Pana Podvodníka Nešpora.

    1. admin Autor příspěvku

      Pro nás je svým způsobem neuvěřitelné, že ani snad to jediné, co umí dělat, neumí dělat tak, aby nebyli lidi naštvaní. Tak hlavně, že si myslí, jaký je podnikatel. Mimochodem, nejspíš na to pořád řádné povolení nemá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *