Zlodějka Aleksandra Soldiatikov (Karolína Termotová)

Karolína Termotová vystupující i pod jménem Aleksandra Soldiatikov (asi okolo 25 let) je drogově závislá podvodnice (pravděpodobně ale i distributorka), prostitutka, osoba, která se svými kunšofty v hotelích po Praze zničila pokoje a utekla bez zaplacení, za což jí jsou tak vděční, že nám z jednoho hotelu zaslali tento příspěvek, protože se po tom, co je to zač, poměrně dost, ve spolupráci s policií, pídili.

A my rádi doplníme naše zjištění z rejstříku exekucí, kde jsou proti osobě na jméno Karolína Termotová vedeny 3 exekuce ve výši okolo 80 tisíc Kč.

V čase od zveřejnění tohoto článku se nám ozvali další a další lidé se zkušeností s dotyčnou – zejména z oblasti drog a prostituce, a my tedy doplňujeme:

Anonym: Ukradla mi jednou mobil tak sem si za nej od ni vymohl 3 kila a pak sem ji rek, ze ji odpoustim, nechal ji u sebe prespat a mobil sem si vzal zpet

Jiný její fanoušek nám zase poslal následující konverzaci z facebooku, která sice prý není jeho, ale vyskytla se v nějaké fan skupině:

Netrvalo ani měsíc, a ozval se znovu, a přeposlal ještě další obrázek z facebookové skupiny:

Budeme rádi za další příspěvky, které budeme moci zveřejnit, a podle toho, co se zde píše, možná nejen zabránit dalším podvodům, ale i šíření pohlavních chorob.

5 komentářů na „Zlodějka Aleksandra Soldiatikov (Karolína Termotová)“

 1. Kdysi dávno jsem jí ještě poznal v Plané. To ještě byla před vstupem do víru bordelu. Už tenkrát byla oplácaná, ale alespoň vepředu měla něco ucházejícího.Když jsme se měli sejít, tak jednou přišla zcela neupravená a podruhé zaspala a vypadala jak zfetovaná. A to je tak 5 let zpět. Pak začala cestovat a nabízet sexuální služby. Furt neměla peníze. Pak jí někdo zbouchnul a má dítě. Upřímně nevím, zda je to kec, nebo to dítě jí vzali, ale zkoušela tahat prachy. A pak zmizla uplně. To, co se z ní stalo následně, to už není člověk. Fotky si upravovala a prostě celkově hnus. Dávejte si na ní pozor.

  1. Kupodivu tohle pravda je, dítě je u mámy v Mostě. Právě ten co jí zbouchnul jí do toho všeho zatáh, ale co čekat když si nabrnkne patnáctiletýho haranta. Jinak teď by měla být snad v kriminále, alespoň co vím od její matky.

    1. Joo, chtěla být kuchařkou. Ovšem v hlavě bordel. Potřebovala poznat normálního chlapa a možná by se jí tohle nestalo. Co vím, tak se o ní staral její táta, ale asi tam k něčemu došlo, když se to takhle pokazilo. Když jsem jí kdysi poznal, byla to ještě normální, trošku jednodušší holka, ale bavila se fajn. Lidi tvoří prostředí a ona prostě měla smůlu na chlapy a na okolí. Pak jí drogy snadno změnily. Když jsme jí pak jednou potkal v Praze, díky výšce a hlasu jsem jí zaregistroval, nestačil jsem se divit. Škoda. Třeba se stane ještě zázrak, ale v tomto státě není zájem takové lidi zlepšit.

     1. nedávno jsem zjistil, že ji propustí až na nový rok 2022. ten trest jí prodloužili.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *