Dlužník a podvodník Mgr. Marek Čech, nar. 2.12.1969

Marek Čech, nar. 2. 12. 1969, RČ 691202/5758, bytem Na Královkách 930/18, Kuřim, na kterého jsme přišli na podnět jednoho z jeho věřitelů a nevěřícně koukali nad rozsahem jeho činnosti a škod, je jeden z dalších profesionálních dlužníků a podvodníků.

Tedy – nejde o žádného chudáka, co si vzal po škole půjčku na byt, ale systémového podvodníka a dlužníka, který dluží doslova kde se podívá.

Horší je, že se (kromě titulu Mgr., který nemá, nemá vysokoškolské vzdělání) považuje za „právníka“ (založil subjekt „Nadační fond pro čistotu práva“, což není nic jiného, než podnik, na který tvoří další dluhy a ohání se jím), prezentuje své bizarní názory např. ve svém vlastním konkursním, resp. nyní opět insolvenčním řízení.

Od roku 2016 se jedná o jeho již čtvrtý pokus podvést svoje věřitele místo toho, aby zaplatil své mnohamilionové dluhy – v roce 2016 je sám odhadl na cca 1,9 milionu Kč, což znamená, že budou ve skutečnosti ještě mnohem větší.

V minulosti byl odsouzen pro podvod. V rejstříku trestů má celkem čtyři záznamy, tedy čtyři trestné činy, za které byl pravomocně odsouzen.

V současné době si pan (Mgr.) Marek Čech z Kuřimi odpykává podmíněný trest odnětí 34 měsíců na 5 let pro vydírání a pomluvu.

Neplatí výživné na svého syna, cítí se nesmírně dotčen, že exekutoři jdou i po majetku manželky, za kterou rovněž adresuje na všechny strany dopisy plné jeho právních názorů a pocitů ukřivděnosti.

Seznam jeho věřitelů by zásadně přesáhl kapacity tohoto příspěvku, lze odkázat na jeho úpadkové řízení na webu soudu, sekci P – kde je všech 37 věřitelů přihlášeno. A to počítáme jen ty, kteří se přihlásili, sám Marek Čech v jednom z přípisů soudu, tvrdí, že věřitelů je téměř 200!

Říká se, že do mrtvol se nekope, ale tato ekonomická mrtvola udělala tak velký zásah do života mnoha (stovek) lidí, že je na místě na ni upozornit, neboť je zřejmé, že stále nabírá nové půjčky, snaží se jakýmkoli způsobem získat prostředky a šance na vrácení není žádná – proč taky, když má desítky exekucí.

Máte svoji zkušenost s Markem Čechem? Budeme rádi, když se „pochlubíte“.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

11 komentářů u „Dlužník a podvodník Mgr. Marek Čech, nar. 2.12.1969

  1. Šárka Veselá - Lánská

   Proč je nezveřejníte? Já znám řadu lidí, kterým pomohl. Na rozdíl od draze placených erudovaných odborníků, právníků a dalších specialistů. Nekonveční postoje a názory pana Mgr. Čecha a to, že si nenechá dělat na hlavu mohou některé zapšklé jedince, kterým šlápl na kuří oko, vést k uveřejňování pamfletů pomlouvajících jak jeho samotného, tak Nadační fond pro čistotu práva.

 1. Svlr

  Proč, když nekdo napise takovy článek se pod to nepodepíše, docela by me zajímalo, kdo se za tímto článkem schovává.

 2. Marek Čech

  Dobrý den všem čtenářům pamfletů zveřejněných na tomto webu. Žijeme v době, kdy lze zveřejnit cokoli a kdykoli. Anonymita internetu takové jednání umožňuje všem, kteří ještě mentálně a osobnostně nedozráli. Jen duševní zmetek může psát o někom cokoli, aniž by se ohlížel na fakta. V úsměvném pamfletu o mně jsou zveřejněny údaje, o kterých ví jen opravdu úzká skupinka lidí. Lidí? Když už anonymí mentální mrzák psal něco o mně, měl kromě A napsat také B. O lidech a firmách, kteří dluží milionové částky mně. O jednom pražské exekutorovi, který mi svoji nezodpovědností a blbostí zničil prosperující firmu. Ale třeba i o tom, jak jsem před mnoha roky zamezil propouštění zdravotních sester po mateřské z jedné nemocnice. Nebo o tom, jak Nadační fond pro čistotu práva pomáhá lidem, kteří se dostali do styku právě s takovým mentálním odpadem, který napsal článek o mně. Každý rozumný člověk si udělá obrázek sám.

 3. admin Autor příspěvku

  Je vtipné, když „pan magistr“ Marek Čech napíše komentář v té samé době, jako Šárka Veselá – Lánská, oba používají stejné slovní obraty a oba jsou z té samé IP adresy 🙂 Stejně jako komentář uživatelky „svlr“. O tom si asi každý soudný člověk, pane Čechu, udělá představu sám.

  1. Šárka Veselá Lánská

   Milý Admine, je vtipné, když zmiňujete moje jméno ve Vaší odpovědi na to co napsal p. Mgr. Čech. Koukejte moje jméno vymazat. Uveřejňování jmen z přezdívek bez souhlasu toho, kdo je používá je trestné pokud ten člověk nefiguruje ve Vašich nesmyslech na přímo. Výslovně si to nepřeji, aby jste zveřejňoval moje jméno na tomto webu. K dalšímu na Vaší odpověď na to co jsem naspala já a co napsal p. Mgr. Čech ze své IP adresy je asi proto, že jsem u něho byla na poradě. Pokud nejezdí p. Mgr. Čech do Prahy jezdím já za ním. Díky tomu, že jste zde zveřejnil moje celé jméno a příjmení, mi domů přišel anonym. Je sice nadepsaný adresou, ale zcela nesmyslnou a poslanou ze zcela odlišného města než je adresován. Včera jsem toto odeslala na státní zastupitelstvo jako další pokračování této kauzy. Buďte tak laskav a moje jméno a příjmení z tohoto vymažte. Jinak ať píšete jak píšete je mi to jedno. Já nejsem výmysl p. Mgr. Čecha, nejsem jeho bílý kůň ani cokoliv jiného a o jeho minulosti vím všechno. Pokud budete moje jméno vláčet na tomto webu, který porušuje všechny možné i nemožné zákony, budu se brátnit. PS: máte chybu v mém příjmení píši se bez pomlčky.

   1. admin Autor příspěvku

    Milá Šárko, je vtipné, že když jste u pana Čecha (ne, žádný magistr to není) psala onen komentář „na poradě“ jeho slohem, tak jste napsala jméno s pomlčkou – jako Šárka Veselá – Lánská. To sama nevíte, jak se jmenujete? Trochu divné, ne? Vaše jméno samozřejmě mazat nebudeme, vždyť jste je sem sama uvedla. Vaše jméno s adresou (pro někoho s vaším chápáním možná překvapivě) najde každý v obchodním rejstříku, my vaši adresu nezveřejňujeme. Můžeme vás ujistit, že tento web žádné zákony země, ve které je provozován, neporušuje. A je tam provozován právě proto, aby před lidmi, kteří podvádí a okrádají lidi. Mimochodem zajímavé, že když jste na té poradě u pana Čecha psala komentář, vyplnila jste jiný e-mail. Skutečně humorné.

    1. Šárka Veselá Lánská

     Díky, jste moc milý, mám e-mailů víc. Jsou e-maily pracovní a jsou e-maily soukromé. Děkuji Vám moc, dal jste mi cennou lekci. Teď už to nechám v rukou správních orgánů a vyšetřovatelů. Protože ať jsem napíši co chci, vy si to stejně upravíte, jak potřebujete.

     1. admin Autor příspěvku

      Jasně, a příjmení máte taky pracovní s pomlčkou, a nepracovní bez. Žádné komentáře neupravujeme a zveřejňujeme bez cenzury přesně tak, jak byly vloženy. Ale nakonec vás stejně nikdo nic komentovat nenutí, a už vůbec ne zde.

    2. Mgr. Marek Čech

     Jen primitiv a zbabělec nemá odvahu vystupovat veřejně za svými výroky. Je to nová móda. Pro všechny, kteří si hledají informace o „dlužnících a podvodnících“ na tomto webu mám následující sdělení.
     Registrátorem domény, ze které jejich autor (administrátor) šíří své fantasmagorické bludy, pomluvy a hanopisy, je společnost Namesilo, LLC, Adresa: 1300 E. Missouri Avenue, Suite A-110, Phoenix, AZ 85014, USA. Doména byla registrovaná dne 30.12.2017, poslední aktualizace dne 16.12.2019. K držiteli (vlastníkovi) domény jsme nezjistili žádné informace, neboť jsou tyto údaje anonymizovány. Provoz domény byl zjištěny na IP 2606:4700:3032::6812:3d1c, která je pod správou společnosti: Cloudflare, Inc., Adresa: 101 Townsend Street, San Francisco, CA, 94107, USA.
     Čtenář těchto bludů si zajisté, pokud je alespoň trochu nad věcí, udělá k obsahu administrátorem šířených nesmyslů svůj vlastní obrázek. Dle mého skromného a nepodstatného názoru jen duševní mrzák nemá odvahu si pro šíření zaručených informací o dalších lidech zřídit web v České repubice.
     Jenže i já mám své zdroje a své možnosti. Proto jsem se rozhodl věc předat příslušným úřadům. Ne českým. To nemá smysl.

     1. admin Autor příspěvku

      Pane Čechu, informace, které zde píšete, zjistí za pár minut každý. Přemýšlím, proč tedy veřejně nevyjádříte svůj názor? Samozřejmě ho rádi zveřejníme, budeme rádi, pokud napíšete, co podle vás není pravda, z toho co tvrdíme. Tak co tedy?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *