Podvodná firma Weldcom Energo s.r.o., Daniel Vatrt a Lenka Hubalová

Přestože o podvodné předlužené firmě Weldcom Energo s.r.o. se sídlem Kloboučnická 1735/26, Nusle, 140 00 Praha 4 nedávno referovala reportáž SeznamZpráv, informaci jsme od některého z věřitelů – hodilo by se spíše říci podvedených – dostali i my, a tak jsme se rozhodli, že ji zveřejníme taky.

Celý příběh se nápadně podobá podvodníkovi Martinu Jiráskovi a Igoru Kadlčíkovi, a ačkoli se v oboru stavebnictví nijak neorientujeme, zjevně jde o dobrou a osvědčenou strategii: nabídneme Čechům práci v zahraničí, tu je necháme odpracovat, a pak jim s údajnými výtkami, o kterých během práce nikdo nikdy neslyšel, nezaplatíme. Že je takových lidí hodně, ne jeden, nikoho netrápí, tvrdit, že je problém u nich a skuteční viníci jsou právě poškození, je pro podvodníka nejsnazší.

Situace u Weldcom Energo s.r.o. je poměrně jednoduchá: Sama osoba Daniela Vatrta je nevěrohodná už jen tím, že má trvalé bydliště na adrese společnosti, která poskytuje „virtuální trvalé bydliště“. Nemusí to sice až tak moc znamenat, ale už jen v okamžiku, kdy se osoba – firma – snaží skrývat, je vhodné zbystřit a prověřovat, proč to tak je. V případě Daniela Vatrta takovému zkoumání nemusíme věnovat moc času, stačí se podívat do registru exekucí, abychom zjistili, že tento vykuk má 21 exekucí – nejstarší přitom už od roku 2007, což budou dluhy z cca let cca 2005-2006 – tenhle vykuk tedy dluží téměř 15 let, kde se dá. Čekat, že teď zaplatí, by bylo naivní.

Jinak na tom není ani jeho kolegyně, společník společnosti Lenka Hubalová. Ta má trvalé bydliště rovnou na úřadě města Litvínov –
náměstí Míru 11, a jsou proti ní – zatím – vedeny tři exekuce, a to od roku 2016, takže taky nevypadá na osobu, která by se chystala platit svým dodavatelům.

Na závěr jsme si vzali na paškál i samotnou firmu Weldcom Energo s.r.o., a ani ta neobstála: 13 exekucí.

Co k tomu říct víc? Budeme rádi za vaše zkušenosti s firmou, ale vážně, pokud jde někdo obchodovat se společností s desítkami exekucí, jednatelem s desítkami exekucí, společníkem s exekucemi a trvalým bydlištěm na úřadě, předpokládat, že až dojde na placení, bude všechno v pořádku, je přinejmenším mimo realitu.

19 komentářů u „Podvodná firma Weldcom Energo s.r.o., Daniel Vatrt a Lenka Hubalová

 1. Anton

  Je to podvodník dlží veľa peňazí z Čiech a Slovenska pánboh vás ochraňuj pred týmto človekom momentálne dávame hromadné trestné oznámenie na políciu.

  1. Stanislav Kolomiyets

   Pracoval jsem pro firmu Weldcom energo, Daniela Vatrta v Německu, dluží mi 300 tis. Je to podvodník, který svět neviděl. Stěžuje se že jemu nezaplatili za provedenou práci a přitom hned koupil on a jeho společnice nová auta, a začal stavět barák. Rád bych se přidal k podání trestného oznámeni na policií. Znám ještě pár svářečů které svoji peníze také nedostály a to jsou ne male částky. Nechápu, jak takovému parchantovi se daří dál oblbovat lidi a nic za to jemu není.

  1. Stas

   Ahoj nerad to píšu ale utíkej dokud jde, na začátku mi platil také ale pák začaly problémy a dluží mi a dalším svářečům obrovské peníze.

  2. Zbyněk

   Frankfurt nad Mohanem výstaviště jsme čtyři a dluží nám bezmála milión . Soud jsme vyhráli Praha 1( fraška) . Exekutor němé z čeho brát. Takže nic . Super právní stát. 1.3.1.2.

 2. Stas

  Pracoval jsem u něj v Německu,ta reportáž z článku je o nás.Dluží mi a ještě hodně svářečům obrovské peníze, držte se od nej dal, vždycky si něco vymysli aby peníze nezaplatil.

 3. Malva

  Pozor na té žebráky Daniel Vatrt a Lenka Hubalová. Dluží kam se nepodívá, už par trestných oznámení mají na krku, další přibudou. Naposledy okrádal lidi na vzduchotechnice ve Frankfurtu a Darmstadt. Přes Weldcom Energo už zakázky asi nehodí, tak si vždycky najde nějakého zmrda jak je on sám a jede se veselo dal. Ruce pryč od té to firmy!!!!

 4. Michal

  Nové informace Vatrt je schovaný v Německu a měl by pracovat pro tuto firmu:
  Imonta TGA GmbH
  HKLS-Spezialist für technische Ausstattung von Gebäuden
  Herzog-Heinrich Str.1
  09496 Marienberg – Deutschland

 5. info

  Vatrt je schovaný v Německu a spolupracuje z firmou: Imonta TGA GmbH (Georg Mundil) Herzog-Heinrich-Str. 1 09496 Marienberg a znovu podvádějí lidi jako předtím. Ještě máme další informaci, že spolupracují z nějakou účetní, která se jmenuje Dexterová.

 6. Michal

  Očkování platí i číšníky a kuchaře, kteří pracují jako svářeči. A o to více pro některé, kteří tvrdí, že nedostali zaplaceno a vrátili ke svému a roznášejí obědy.

 7. Radek

  Výkazy pro účetnictví (podklady pro výplatu peněz) dělá Hambálková, její manžel Hambálek připravuje podklady. Proto je problém s penězi. Hambálek-Hambálková jsou ve Frankfurtu.

 8. Jakub

  Také jsme pro ně dělal , na akci ve Frankfurtu montáž Vzduchotechniky .
  Dodnes mi dluží peníze práci jsme odvedli a i přesto nezaplatili už půl roku se s nimi dohadují o peníze strhli nám z fakturace peníze a ani ten zbytek nezaplatili.
  Hambalek s Hambalkovou dělají výpočty odvedené práce ale když jsem dostal výpis tak to nesedí .
  Kdo můžete držte se od Vatrt, Mundil co nejdál . Nezvedaji telefony nic. Na písemnou korespondenci nereaguji.

 9. Vit

  pokud já vím oni nebyli také vyplaceni s Vatrt neměli nic společného co se týká plateb. Vatrt oklame kohokoli. mně je také dlužný. Frankfurt,Darmstadt

 10. Jana

  Radek, Zbynek…
  Tak ako ste boli oklamaný vy, boli sme oklamaný aj my tak si neberte nikoho do papuly bez toho aby ste si overili fakty.to,že je Vatrt, Hubalova podvodníci prvého zrná to sme zistili na vlastnej je koži. Dlžia mamy cez 30 000 €… A nevypisujte tu bludy,že niekto za to môže okrem nich.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *