Stěhování Josef Langer – podvodník a dlužník

Josef Langer, IČO 75315602, se sídlem Plzeňská 488/39, 150 00, Praha 5 – Smíchov, dat. nar. 11.03.1988, je zatím naším rekordmanem.

Nejsme bohužel na olympiádě, takže je rekordmanem v průserech. Pan Josef Langer, podnikající s názvem „stěhování Langer“ je nejen rekordmanem v počtu exekucí, ale taky osobou, která vám může pekelně zavařit, pokud se rozhodnete využít jejich služeb v oblasti stěhování.

Proti Josefu Langerovi je v tuto chvíli vedeno neuvěřitelných 44 exekucí (!), první z roku 2012, posledních pět z 2019. Inu, pán se s tím moc nemaže, stejně jako se svými službami v oblasti stěhování. Ty hodnotí jeho zákazníci (pomineme-li náhlé pětihvězdičkové komentáře z jednoho dne se stejnými pravopisnými chybami) skutečně zajímavě:

Hodnocení z Google: Naprostá nespokojenost!!! Na stěhování jsme se domlouvali 14 dní dopředu a dva dny před stěhováním pán přestal komunikovat a brát telefony. Z jiného čísla jsme se mu dovolali a vždy sliboval, že za 2 minuty zavolá- nezavolal. V den stěhování si vypnul telefon. NEDOPORUČUJI!

Hodnocení z Google: TUTO FIRMU NE! Celé je to jeden velký podvod. Slibovali nám jak s nimi můžeme počítat a den před akcí přestali komunikovat a v den akce nikdo nepřijel. Po přečtení recenzí, bohužel nejsem jediná.

Diskuze z omlazeni.cz: Máte někdo zkušenost se stěhovací firmou Langer? Já si objednala odvoz nábytku na sběrný dvůr týden dopředu. V den realizace zakázky na určenou hodinu nikdo nepřijel. Po půlhodině čekání jsem volala. Zvedli to s tím, že mi obratem zavolají zpět. Už jsem se nedočkala. Musela jsem si přes infolinku sehnat náhradní stěhování. Pán z konkurenční firmy měl sice dovolenou, ale byl vstřícný a do hodinky mi nábytek odvezl. Dostal zaplaceno královsky. Zasloužil si to. Příjde vám normální takové chování velké stěhovací firmy, která má slogan – S námi bude stěhování příjemným zážitkem…? Zážitek to teda byl parádní

Hodnocení z firmy.cz: Něco strašného. Objednala jsem si firmu na 30.6., nepřijel nikdo! Na zavolání mně ujistili, že mi pošlou číslo na řidiče a potom mi telefon nevzali ani když jsem volala z jiného čísla. VELKÝ POZOR !!!!! Předchozí recenze byly dobré a bohužel ta poslední je z pozdější doby. Dostávám se k hodnocení až teprve dnes. Nechali nás vystěhované na chodníku. VELKÁ SPROSŤÁRNA!!!!! Lacinová”

Pokud se plánujete stěhovat a zvolíte společnost Stěhování Langer – Josef Langer, pak si užijete nepochybně spoustu zábavy stejně, jako jeho 44 věřitelů v exekucích. Že byste z něj dostali jakékoli peníze zpět je prakticky vyloučeno.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

3 komentáře u „Stěhování Josef Langer – podvodník a dlužník

  1. Jana

    Velký pozor na pana Oldřicha Neumanna a jeho firmu Tradecon a firmy přidružené (Bydlení na splátky, Kolokočárky ad.), dluží kam se podívá, trestně stíhaný, nesplácí, lže, dlouhodobě podvádí.

    1. Roman Bulejko

      Dobry den mně také podvedl a vim o dalších lidech co mám dělat abych dostal penize zpět děkuji

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *