Jak zde zveřejnit podvodníka či dlužníka?

Přichází nám řada zpráv, kde nás žádáte o zveřejnění toho nebo toho dlužníka, pomoc s vymáháním pohledávek, žádost o doporučení rusů co někomu „rozbijí ciferník“ a podobně.

Chtěli bychom proto připomenout, proč tu jsme, a co je účel tohoto webu.

Účelem tohoto webu není zde zveřejnit každého dlužníka ani každého, proti komu je vedených „pár“ exekucí. Takových lidí jsou (bohužel) v ČR a SR statisíce. A ne vždy jde o podvodníky (ačkoli někdo s 5+ exekucemi prakticky bez výjimky podvodník je, půjčuje si s cílem nevrátit apod.).

Účelem tohoto webu je zveřejnit osoby, které systematicky podvádějí a dluží (dokonce proti nim ani exekuce nemusí vůbec být vedeny, „navenek“ jsou „čistí“), informovat o jejich praktikách a varovat ty, kteří se rozhodnou si své obchodní (či osobní) partnery „proklepnout“.

Každou informaci proto důkladně prověřujeme a její zveřejnění standardně trvá i několik měsíců. Zveřejnit o někom, že je dlužník nebo podvodník není jen otázkou času na napsání příspěvku, ale především na zjištění, že vše co uvedeme se skutečně zakládá na pravdě, a to z nezávislých zdrojů – tedy ne od osoby, která uvádí, že ji někdo podvedl.

Jak nám zašlete informaci o podvodníkovi, kterou se máme zabývat? Skoro jakkoli – stačí napsat komentář k libovolnému příspěvku, my z něj vybereme potřebné údaje, prověříme, a třeba časem i zveřejníme. Všechny, kteří nás na někoho upozorní držíme v absolutní tajnosti, nezveřejňujeme žádná jména, informace, apod. – a to ani by s tím ten, kdo někoho uvádí, souhlasil. Jsme tu nejen pro vaše práva, ale taky vaši bezpečnost.

5 komentářů u „Jak zde zveřejnit podvodníka či dlužníka?

 1. Milan

  Varuji před jednáním podvodníka Jana Drašnara , narozen 11.7. 1974, trvalý pobyt Cihlářova 655/9
  Praha , IČ 67976417. Okrádá a lže. Nabízí fiktivní spolupráci a různé obchody, ale peníze nevrací. Dříve pobýval v Nechanicích u Hradce králové Má také více
  exekucí.

 2. Zuzana

  Chci zveřejnit podvodníka pana Jana Melouna z Adamov, který, mě málem vybral účet. Skrze portál Bazoš.cz chtěl zaplatit halenku, kterou jsem nabízela na Sbazaru. Mám jeho kontaktní údaje a celý rozhovor s odkazy k placení na watsap.

 3. Ivan

  Varuji před Podvodnici.
  Nela hermanova
  Adresa: Mírová 371/5
  Město: Havířov (3136)
  PSČ: 736 01
  Email: [email protected]
  Telefon:420 776234437

  Podal jsem na ní trestní oznámení – škoda za 120 000,-Kč !
  Lidičky pozor na ní je to potvora, kterou zavřou!

 4. Monika

  Dobrý den, chci upozornit na nepoctivého řemeslníka, pana Václava Štveráka, ročník 1973, z Hradce Králové. Vystupuje jménem firmy, v našem případě Indellin invest s.r.o., založenou na jeho maminku. Firma samozřejmě již neexistuje. Uzavřeli jsme smlouvu na pergolu. Dostal zálohu, nedodržoval termíny, po dvou měsících zpoždění, kdy byla odvedená jen část práce, jsme chtěli od smlouvy odstoupit. To odmítl s argumentem, že provedená práce odpovídá zaplacené záloze. Nejen, že to je v rozporu se smlouvou (dodat dílo kompletní), ale také dosud vykonané dílo je v tak příšerné kvalitě, že nejde použít (zcela křivé krokve). Bylo by tedy předmětem reklamace. Pan Václav Štverák se odmlčel, vše jsme dali k soudu. Máme za to, že je to účelové podvodné jednání. Jak jsme později zjistili, ke dni 22.6.2023 je na něj vedeno celkem 23 exekucí. Vzhledem k tomu, že firma již neexistuje a je tak zadlužený, peníze už asi neuvidíme, ale chceme aspoň uchránit další Hradečáky před jeho podvody.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *