podvodník Igor Kadlčík do třetice

O předluženém podvodníkovi Igoru Kadlčíkovi jsme psali již dříve, stejně jako o jeho parťákovi Martinovi Jiráskovi, který sice neumí pravopis, zato umí vyhrožovat.

Díky jednomu z našich čtenářů, jehož identita je u nás samozřejmě v absolutním bezpečí, se nám podařilo získat odkazy na několik pracovních inzerátů této povedené dvojky, na kterou nabírají zaměstnance na práci v zahraničí, které následně podvedou:

Zedník / Sádrokartonář / Obkladač-do zahraničí (v inzerátu se vyskytuje kontaktní e-mail [email protected], doména ddbig.eu je registrovaná na firmu Igora Kadlčíka Czech Lubricant Logistics (odkaz na registr EU domén)

Murár / Sádrokartonár/Obkladač-do zahraničia – ten samý inzerát ve Slovenštině

Topenáří a sádrokartonáři – SALZBURG a MUNCHEN – inzerce na facebooku, s emailem neexistujícího pana Zpěváka – [email protected] (doména Igora Kadlčíka)

sádkrokartonáři topenáři vzduchaři (Nabídka)

topenáří a sádrokartonáři – zde Igor Kadlčík nezvládl zadat fiktivní subjekt, a inzerát je přímo pod jeho firmou Czech Lubricant Logistics

Fiktivní „pan Zpěvák“ vystupuje i pod e-mailem [email protected] (Igora Kadlčíka), který má rovněž luxusní hodnocení:

Ano dejte si všichni opravdu pozor na tohoto člověka je to podvodník a zloděj.Ten jho kolega s rakouským číslem je nemocný psychopat neumí ani mluvit jen chtěl poslat peníze!!!Jsou to čeští primitivové co se schovávají v zahraničí a před Vánoci si potřebují nakrást peníze!!!!Nereagujete je to podvod!!!¡!!!!!!!!!!!!


Předně chceme upozornit na INSOLVENČNÍ SPIS, který je veřejný, a kde je možné najít podání věřitelů, kteří si stěžují soudu na podvody Igora Kadlčíka v době, kdy se snaží o oddlužení.

např. lze zmínit tyto konkrétní dokumenty: 1, 2, 3, 4

Pokud byste si snad mysleli, že to na chudáka Kadlčíka někdo ušil, tak ne, toto nejsou dokumenty, které si někdo soukromě vystavil na web, ale které jsou k dispozici na webu ministerstva spravedlnosti z insolvenčního rejstříku!

Aktualizace 18.11.2019: Igor Kadlčík je obžalován z podvodu a je s ním u Okresního soudu v Uherském Hradišti vedeno trestní řízení.

Igor Kadlčík vesele inzeruje další zaměstnání: Nový inzerát s telefonem
704 415 622, další zde s telefonem 792 479 783 a zde se stejným telefonem.

Všimněte si, že všechna čísla jsou obvykle z rozsahů telefonních operátorů poskytujících pouze služby předplacenek, tedy anonymní – sazkamobil, tesco mobile apod.


20 komentářů u „podvodník Igor Kadlčík do třetice

 1. Igor Kadlcik

  Chtěl bych se vyjádřit k tomu že hloupý a neprofesionální a zrejme i nemocny bývalý pracovník pan foltýnek tady píše z 90% same lzi a nesmysly. samozřejmě že na jeho práci v zahraničí mame rakousky posudek znalce a fotografie jeho prace a TY Jasně hovoří že jeho práce a jeho kolegy pana Vareky odpovidaji praci helfra a nefo pomocneho helfra ( tudiz vubec ne odbornost a predevsim kvalitu ktera je vzdy v DE, A , CH, CZ a SK na prvnim miste pozadavku. Prace techto 2 panu ( helfru ) byla provedena pouze z 50% a to ještě s reklamacemi ! reklamace je slovo které znamená že buďto něco nefunguje nebo je neco vyrobeno či uděláno špatně a to je přesně případ pana Foltýnka a jeho kolegy ! My mame nyní zaměstnano plno jiných pracovníků kteří pracují na ruznych pracovistich v EU samozdrejme se stoprocentním pracovnim a odbornym výkonem tzn mají praxi, pracuji bezchybne, maji i vlastní nářadí umi veskerou práci na 100% , pokud je pochybeni je to malickost, splňují radne denní normy a upřímně řečeno když s nimi hovoříme na pracovišti nebo přes telefon o techto pomluvach Foltynka a spol tak se tomu smějí ! Jak pan foltýnek tak i jeho kolega jsou typickým švejkovským vycuranym prikladem pracovnika z CR , ktery zde v CR neni uspesny a zkousi to v zahranici ikdyz nic jineho nez pomocne prace neumi a ani umet nemuze , kdyz nema praxi – on si na to jen hraje. Je to clovek který pomlouvá lidi , závidí a je to koneckonců v kontextu s tím co rekl unáš pan prezident v TV 28.10. všude Je závist a Zášť a to je přesně případ pana Foltynka , protože ten si myslí že když bude pracovat v zahraničí tak mu eura budou padat do kapsy a nemusím vůbec nic dělat . To se ale hošánek velmi zmýlil ! Ze strany nasich firem na něho bude podána žaloba k soudu pro pomluvu jak v CR tak v Rakousku a take trestní oznámení pro pomluvu a poskozovani dobreho jmena fy taktez jak v CR tak V Rakousku a Nemecku, protože to co on dělá je nehorázné ! Pokud by samozřejmě on svým znaleckým posudkem z Rakouska dokázal že jeho práce byla na 100% radne provedena , tak bude všechno uhrazeno ve forme doplatku , jenomže on sám je podvodník který převezme s kolegou nářadí a pracovní nástroje za nemale penize, toto nevrátí , nechodí dle podlozenych zjisteni klienta na pracoviště včas a podobně pak tedy nezbývá nic jiného než aby byl vyhozen z práce a pak muze ci nemuze špinit seriózni pracuji lidi na internetu. to je můj komentář k tomu. behem par tydnu zde budou jiste zverejnovat i jini nynejsi spokojeni delnici kteri pro nas v CR, SK, A, DE pracuji a nemaji s nami zadny problem. Mějte se hezky a pěkný den. I.

  1. admin Autor příspěvku

   Pan Foltýnek a Vařeka může za vaše mnohamilionové dluhy a další podvody, které jsou zřejmé z vašeho spisu v insolvenčním rejstříku? Prozradíte nám, ostatním, jak se jim to povedlo?

   1. Lucie Z.

    🙂 vlk se nažral a koza zůstala celá. Děkuji všem za stejné zkušenosti, myslím, že o této firmě a jednateli ještě uslyšíme. Nebojme se!!! Když jde Titanic ke dnu kope kolem sebe a to se teď děje.

  2. Petr Foltynek

   Toto je přesně styl p.Kadlcika.Pan Kadlcik jen kope kolem sebe jako raněna srna,mysli si,že to necháme s p.Varekou jen tak,není přece normální,aby nás německý stav.dozor nechal pracovat na stavbě více,než 3 týdny!!!Kdyby jsme byli lempli a neschopní,vypakoval by nás ihned!Za druhé-my máme výpis emailove komunikace mezi námi a p.Jiráskem,kde jako jeho společník nám potvrzuje,že p.Kadlcik peníze od stav.dozoru pro nás od p.Markuse dostal,a cituji…ne zrovna málo!….Jenže asi nějak uvízly v jeho kapse….a samozřejmě další a další emaily…ale to si necháme až k soudu.Jsem velmi rád,že se na těchto stránkách ukazuje,jaký je p.Kadlcik lump a zloděj…že to není jen náš výmysl…a je mi líto všech,kteří mu tak jako my,naletěli….

  3. Ota

   No to mě dostalo. Jsem se teď pobavil o těch zaměstnancích. Myslíte ty , kterým neplatíte. Už se o Vaše podnikaní zajímá hospodářská kriminálka.

  4. Petr

   Pan Kadlcik je podvodník prvni kategorie! S kazdym chce jen vydrbat , delal jsem u neho na stavbě a nezaplatil mi!

 2. ---------

  Jak uslyšíte jméno Igor Kadlčik tak doporučuji rychle pryč.Jsem akorat další člověk v řadě který jsem nebyl doplacen..Když se zeptám Pana Kadlčika kdy mi doplatí zbytek tak hledá jen milion výmluv jak vše dělám špatně.. a nic neplatit ale takhle to nefunguje a když jsem mu napsal že se to bude řešit soudní cestou tak radši jsi mě zablokoval a řekl mi že nebude poslouchat neustálé vydíránípouze chci jen na co mám nárok podle platné pracovní smlouvy.

 3. David Foltýnek

  Konečně se Igorek vyjádřil. Pošlete mi na email [email protected] fotodokumentaci a vyjádření certifikovaného znalce, kterým se oháníte. Vaše vyjádření má však trhliny…dle toho co říkáte, je můj otec fušer, ale nevadilo vám, že tam pracuje několik měsíců, i když dle vás dělal jen škody. Zajímavé. Další věc, že na začátku, když ještě nevěděl jaká jste sv.ně, si mi stěžoval, že nemáte ani základní nářadí. To bylo úplně na začátku, když proti vám nic neměl. Další věc je, že vám zavidí…jako co? Miliony dluhů? To jako vážně? Jste hlupák stejně jako Jirásek…

  1. i.k. a m.j. a m.k.

   vas otec tam nedelal mesice ( jak tady pisete ) ale pouze od 15-18 dnu v kvetnu 2019, takze vy LZETE stejne jako vas otec. presto mu ale dekujeme, diky jeho neodborbosti , jsme se naucili dokonalou vec. uz nikomu kdo je helfer nedame sanci to vubec s helfrem
   zkusit ( vas otec tu moznost zkousky dostal ), vsichni novy lide pokud tvrdi ze umi a jsou odbornici a ukaze se behem prvnich 2 dnu ze neumi a jsou helfri , druhy nebo treti den jsou poslani zpet domu. Vas otec moznost mel ale profesne a odborne selhal. Preji hezky den

   1. David Foltýnek

    Moje chyba, že jsem si neověřil, jak dlouho tam byl, takže ano, měsíce tam nebyl, naštěstí utekl dřív, než bylo pozdě. Každopádně pokud nemáte koule na to, se ani podepsat, tak těžko vám věřit. Zvlášť když máte v pár větách tolik hrubek. Soud rozhodne a jak se říká, na každou svini se vaří voda… Už je vám horko že

 4. I.K.

  Tak teďka jsem se velice dobře pobavil, ale tady tyto všechny pomluvy píše pah ( Herr ) foltýnek to je feťák a ožrala který má ruce doleva není schopný absolutně nic dělat jenom chce peníze , nemá žádné znalosti v obotu, marodí Pořád se zádama, bohuzel ma celoživotně problémy se zádama , Není to absolutně člověk který může dělat na stavbě je to prostě člověk ulhaný a je ze severni moravy, a co je odtamtud, je bohutel temer vždy špatně, hrál si na to jaký je frajer a odborník a je to obyčejný helfer ! jinak je na to několik svědků jak uz od zákazníka tak přes jeho kolegy a zamestnance a přes jiné stavebni lidi , kteri to videli a kladly sk otazku co to je za delnika , co je to zac , klient komukoliv objketivne odpovi, bude li o to nekdo stat a doptat se. naštěstí pro nás nyní pracuje buď na dohodu nebo hlavní pracovní poměr cca 15 pracovníků kteří jsou nadmíru spokojení , jsou skutecni odbornici, Z oboru sádrokartony jsme se posunuli za posl 1/2 roku ohodne dál , nyni děláme také obklady , děláme fasády , děláme stříkané fasády , děláme betonarstvu a take různé montaze lešení . Takže pan foltýnek je chudáček který nic neumí nemá praxi a je bez peněz , co umi to je JEN pomlouvat = No to je typicky české DNA pomlouvat , byt drzý a pomlouvat a mít někde na serveru v Americe ci na nedosazitelnych ostrovech tajnou domenu a IP adresu na které české úřady nemohou a nemohu to nějak resit ci zablokovat. Samozřejmě jsou pořád podany stížnosti na úřadu pro ochranu osobních údajů A také je žaloba jak v Česku tak Rakousku na pana Foltýnka pro pomluvu za coz on bude mít velké problémy. Bohuzel si ba nem nic nevezmeme, ma fiktivni adresu, exekuce, neprebira postu a ma zrizenou u posty odnasku. Ruce doleva, culik na hlave s plnou hubu kecu. ach jo , přeji i mu ale hezký den, on totiz svoji DNA strukturou popprat nedokaze , nema na to…. a uznat ze delal chyby taky neumi, zije ve snu ze je top odbornik mozna ze s vysokou skolou stavebni, bohuzel jen ve snu.

  1. David Foltýnek

   Doporučuji pravidla českého pravopisu… Bolí z toho oči. Čeho se bojíte, že neuvedete své jméno? Jedině… Aaaa ano, Jirásek nebo Igorek se skrývá za falešné profily úspěšných, šikovných a spokojených zaměstnanců. Skladba vět a stejné chyby tomu odpovídají. Počkáme si na soud. Víte, že právě taky pomlouváte mého otce? Aby vás někdo nezažaloval pro pomluv ty moulo

 5. Janata

  Prosím o adresu trvalou
  Jiraska nebo Kadlčika,bohužel nám dluží a jak čtu stejný scenář.Zajímá se o ně TV seznam,tak at konečně dostanou co proto

  1. admin Autor příspěvku

   Bohužel moc detailnějších informací o dotyčných nemáme. Z dostupných informací je pravděpodobné, že Igor Kadlčík žije někde v Uherském Hradišti, možná u svých rodičů.

   Insolvenční správce Igora Kadlčíka zveřejnil přezkumné listy: https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=42583472. Z nich je patrné, že Igor Kadlčík dluží více než 1,5 milionu Kč (a to jsou jen dluhy jeho, fyzické osoby. Nikoli jeho firem, tam jsou mnohonásobně vyšší. A věřitelů, co se přihlásili, o ostatních nemluvě.

 6. Adolf Habich

  Dobrý den potřeboval bych adresu Igora Kadlčíka nebo Jiráska z důvodu nezaplacení výplaty mě a mého kolegy.Samé lži,výmluvy.Slíbil jsem jim osobní setkání a já své sliby splním.Byl bych vděčný za jakékoliv informace,které mě pomohou je nalézta nebo jakékoliv informace na e-mail [email protected] Děkuji A.H.

  1. Zdenek Vecerka

   IK kde podnika : Prokopova 13, Chotetov, okr.Mlada Boleslav a kancelar V Praze Revolucni 8, 11000 Praha 1, mam tam nedoplatek asi 200€.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *