Zlodějka Aleksandra Soldiatikov (Karolína Termotová)

Karolína Termotová vystupující i pod jménem Aleksandra Soldiatikov (asi okolo 25 let) je drogově závislá podvodnice (pravděpodobně ale i distributorka), prostitutka, osoba, která se svými kunšofty v hotelích po Praze zničila pokoje a utekla bez zaplacení, za což jí jsou tak vděční, že nám z jednoho hotelu zaslali tento příspěvek, protože se po tom, co je to zač, poměrně dost, ve spolupráci s policií, pídili.

A my rádi doplníme naše zjištění z rejstříku exekucí, kde jsou proti osobě na jméno Karolína Termotová vedeny 3 exekuce ve výši okolo 80 tisíc Kč.

V čase od zveřejnění tohoto článku se nám ozvali další a další lidé se zkušeností s dotyčnou – zejména z oblasti drog a prostituce, a my tedy doplňujeme:

Anonym: Ukradla mi jednou mobil tak sem si za nej od ni vymohl 3 kila a pak sem ji rek, ze ji odpoustim, nechal ji u sebe prespat a mobil sem si vzal zpet

Jiný její fanoušek nám zase poslal následující konverzaci z facebooku, která sice prý není jeho, ale vyskytla se v nějaké fan skupině:

Netrvalo ani měsíc, a ozval se znovu, a přeposlal ještě další obrázek z facebookové skupiny:

Budeme rádi za další příspěvky, které budeme moci zveřejnit, a podle toho, co se zde píše, možná nejen zabránit dalším podvodům, ale i šíření pohlavních chorob.

7 komentářů u „Zlodějka Aleksandra Soldiatikov (Karolína Termotová)

 1. Raff

  Kdysi dávno jsem jí ještě poznal v Plané. To ještě byla před vstupem do víru bordelu. Už tenkrát byla oplácaná, ale alespoň vepředu měla něco ucházejícího.Když jsme se měli sejít, tak jednou přišla zcela neupravená a podruhé zaspala a vypadala jak zfetovaná. A to je tak 5 let zpět. Pak začala cestovat a nabízet sexuální služby. Furt neměla peníze. Pak jí někdo zbouchnul a má dítě. Upřímně nevím, zda je to kec, nebo to dítě jí vzali, ale zkoušela tahat prachy. A pak zmizla uplně. To, co se z ní stalo následně, to už není člověk. Fotky si upravovala a prostě celkově hnus. Dávejte si na ní pozor.

  1. Ave

   Kupodivu tohle pravda je, dítě je u mámy v Mostě. Právě ten co jí zbouchnul jí do toho všeho zatáh, ale co čekat když si nabrnkne patnáctiletýho haranta. Jinak teď by měla být snad v kriminále, alespoň co vím od její matky.

    1. guru

     Joo, chtěla být kuchařkou. Ovšem v hlavě bordel. Potřebovala poznat normálního chlapa a možná by se jí tohle nestalo. Co vím, tak se o ní staral její táta, ale asi tam k něčemu došlo, když se to takhle pokazilo. Když jsem jí kdysi poznal, byla to ještě normální, trošku jednodušší holka, ale bavila se fajn. Lidi tvoří prostředí a ona prostě měla smůlu na chlapy a na okolí. Pak jí drogy snadno změnily. Když jsme jí pak jednou potkal v Praze, díky výšce a hlasu jsem jí zaregistroval, nestačil jsem se divit. Škoda. Třeba se stane ještě zázrak, ale v tomto státě není zájem takové lidi zlepšit.

     1. xp

      nedávno jsem zjistil, že ji propustí až na nový rok 2022. ten trest jí prodloužili.

 2. leksiana

  zadnej hotel sem nevykradla vzdy sem ty prachy na nej udelala mozna 2x bez zaplaceni, v jailu sem se vzpamatovala a staram se i kdyz mam problem se zavislosti. A cyril? tomu dluzim 4k z toho 2k sem mu vratila, proto ten angry status wannabes chteli ketak a coke a ja vzala prachy a sla do pici. aspon uvedte pravdu a ne sracky od debilku co si vymejsli. sem hood mrdka ale vzdycky real i kdyz to spolecnost nikdy neprijme

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *