O čem je tento web?

My, skupina věřitelů, investorů, ale i normálních „smrtelníků“ jsme se rozhodli vytvořit tento web z jediného důvodu. Ochranu před podvodníky a dlužníky.

Jistě všichni známe lidi, kteří se dostali do dluhové pasti. Jde o situaci smutnou, ale stává se. Většinou šlo o pověstné vytloukání klínu klínem, špatný odhad na splácení, nemoc, problémy z manželství apod. O těch tento projekt ale není.

Tento web je o dlužnících a podvodnících, kteří jsou systematičtí – ví, že dluží kde se člověk podívá. Neštítí se brát si další a další půjčky od lidí, co si je neumí dostatečně prověřit.

Aktivně podnikají na kamarády, milenky, manželky (!), děti (!!), zakládají firmy, vlastní drahá auta – a to, vše dělají strategicky s cílem, aby žádný jejich věřitel, ten komu dluží, nedostal ani korunu. Aby exekuce byly neúspěšné a nebylo kde brát – papírově sociál, doopravdy za vodou.

Možná se ptáte, co na to GDPR? Je to jedno. Tento web je provozován na serverech v USA, kde je ještě pořád normální platit své dluhy. A kam nedosahuje Evropská legislativa.

Věříme totiž, že se na jména dlužníků brzy dostaneme ve vyhledávačích na první místa, a dlužníky začneme pořádně štvát. Neděláme si iluze, že by někdo z nich vytáhl hlavu ze zadku, omluvil se za své blbé chování a začal platit své dluhy. V to nedoufáme. Doufáme ale, že i lidi, kteří si neumí dostatečně ověřit svého kamaráda, kolegu apod., kterému třeba půjčují, si jeho jméno dá dříve či později do google, a odhalí jeho „tajnou tvář“.

 

Budeme zveřejňovat jak dlužníky, které zajistíme v našich podnikatelských a osobních aktivitách, tak subjekty, na které dostaneme tip, který nám bude připadat věrohodný a ověřitelný.

Kontaktovat nás můžete na [email protected]. Za organizační tým Jiří Kraus.

2 komentáře u „O čem je tento web?

 1. Renata Sušičová

  Dobrý den,
  Obracím se na Vás s prosbou o možnost uvedení na vašich stránkách upozornění na podvodné jednání, pro dispečery a majitele přepravních firem.

  Jsem majitelkou společnosti A.C.Trade Praha spol. s .r.o. se sídlem Praha 3, Biskupcova 537/22, IČO 41187105. Moje společnost několik let nevyvíjela ekonomickou činnost, nemá zaměstnance a také v poslední době době neobjednávala žádnou přepravu, zboží či služby.

  V posledních měsících se na mne obrátilo několik oklamaných přepravců, kteří na základě e-mailové objednávky od podvodníka, který se vydává za pracovníka mé společnosti, provedli přepravu zboží v zahraničí nebo v ČR a nedostali zaplaceno. Podvodník vystupuje pod jménem „p. Kopecny“, uvádí na sebe tel. kontakty s ukrajinskou předvolbou (+380), objednává si přepravu různého zboží u malých a středních přepravců a za tuto dopravu neplatí. Objednávky posílá e-mailem, vytváří si e-mailové adresy obsahující v nějaké formě název společnosti. V objednávce slibuje zaplacení po dodání přepravovaného zboží. S dodavatelem služby aktivně komunikuje telefonicky a e-mailem, po doručení zboží telefon vypne.

  Ráda bych Vaším prostřednictvím chtěla varovat podnikatele v přepravě, že jde podvodníka, který se společností A.C.Trade Praha spol. s r.o. nemá nic společného. Skutečnost jsem oznámila Policii ČR, to ale nebrání další činnosti podvodníka a dalšímu zneužívání jména mé společnosti. Bohužel nemám jak se bránit. Podvedení přepravci musí sami učinit oznámení na nejbližší oddělení PČR.

  Po konzultaci s právníky byla společnost přejmenována a bylo změněno sídlo, abych aspoň tímto způsobem upoutala pozornost dalších případných přepravců (pokud si dělají aspoň nějakou kontrolu a ověřují si, komu poskytují službu před zaplacením). Pokud by naše společnost něco objednávala, bude takovou objednávku potvrzovat přes datovou schránku.

  Děkuji.

  R.Sušičová, jednatelka A.C.Trade Praha

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *