Olomoučtí podvodníci Vítězslav Studnička, narozen 18.01.1961 a Pavel Romančík, narozen 17. 3. 1978

Málokdy se stane, aby někdo napsal celý příspěvek v podstatě za nás – ale tentokrát se to stalo, a my moc rádi zveřejňujeme jedno závažné upozornění, s menšími doplněními z naší pátrací činnosti.

Chtěl bych upozornit na dvojici podvodníků, kteří společně působili a působí v několika společnostech za účelem podvádění a okrádání slušných lidí. Za maskou developerských projektů, nikdy nesplnily závazky ze smluv a podvedení klienti prakticky vždy přišly o své finance, bez náhrady samozřejmě.

1. Podvodník – Ing. Vítězslav Studnička, narozen 18.01.1961, trvalé bydliště Radova 2, Olomouc
2. Podvodník – Pavel Romančík, narozen 17.3.1978, bydliště Horní náměstí 583 Olomouc (radnice)

Tito podvodníci působili a působí v několika společnostech – Developing s.r.o., Developing4you, Developers4ou později přejmenovanou na Sundejte čepice s.r.o. Nyní zakládají další – Rifion reality, Archibuilding s.r.o.

Princip těchto podvodníků byl a je vždy stejný – velice zajímavé developerské projekty za zajímavou cenu, které se bohužel nikdy nedokončily, nebo se zpravidla ani nezačaly realizovat. Pan Romančík vybíral rezervační poplatky, pan Studnička se tvářil jako developer, který vždy projekt zaštiťuje po stránce výstavby. Skutečnost je jiná.

O rezervační poplatky přišli klienti i v případě, pokud řádně odstoupili od smlouvy. Pokud někdy započala výstavba, tempo stavby bylo mizerné, nikdy nebylo dostáno smluvních termínů, ve stavbě byly odchylky od projektu a to častokrát i proti stavebním normám, kvalita prací byla katastrofální a klient si častokrát provedené práce ve finále musel realizovat na vlastní náklady.

Je zřejmé, že tito pánové jsou značnými manipulanty a páchají tyto podvody systematicky a dlouhodobě. Uvedu pár konkrétních příkladů:

Pan Studnička již na sebe v minulosti vyhlásil jednou konkurz s pohledávkami ve výši 12 miliónů, kdy věřitelé dostali zlomek z uvedené částky. Detail konkurzu zde.

Jelikož je to zkušený podvodník, prakticky záhy založil novou společnost Studnička s.r.o. na svoji manželku Ivu Studničkovou, která také skončila úpadkem.

Pan Studnička pokračuje v podnikání založeném na podvodech dále, tentokrát na svoji 81 letou matku, ve společnosti Developing s.r.o působí jako jednatel.

Následně vstoupil do podvodné hry i pan Pavel Romančík, který rovněž vystupoval jako jednatel ve společnosti Developers4you, založena rovněž na jeho matku Márii Romančíkovou. Tyto dvě společnosti následně založily další s.r.o. – Developers4you. Avšak události posledních dnů a zejména zájem České televize v reportáži Černé ovce přiměly pana Romančíka tuto společnost přejmenovat na Sundejte čepice s.r.o a odprodat ji „profesionálnímu likvidátorovi společností“ – Martinu Kuťákovi – pravomocně odsouzenému bílému koni.

Referencí na tyto podvodníky je na internetu mnoho, bohužel mnoho z nich již bylo v minulosti smazáno z důvodu vyhrožování, zastrašování a manipulací. Přesto tito pánové podvedli tolik lidí, že ne všechny recenze se jim podařilo odstranit. Přikládám pár odkazů:

Reportáž ČT v pořadu Černé ovce:
https://www.ceskatelevize.cz/porady/1097429889-cerne-ovce/220452801080916/0/73812-nedokoncene-domy/

Diskuze na portálu eMimino:
https://www.emimino.cz/diskuse/developing-4you-sro-385517/

Hodnocení klientů:
https://najisto.centrum.cz/3187392/developing-4you/hodnoceni/
https://www.firmy.cz/detail/13179200-developing-4you-olomouc-nove-sady.html
https://www.firmy.cz/detail/1354902-developing-olomouc-nove-sady.html

Celou situaci jen dokresluje sídlo společnosti + recenze na Google:
https://www.google.com/search?newwindow=1&ei=f2UAYOSRF8WQrgTjoZSYCA&q=developing+4you&oq=developing&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQAxgAMggIABDHARCvATICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADICCAAyAggAMgIIADoLCAAQsQMQxwEQowI6DggAELEDEIMBEMcBEKMCOgQIABBDOgUIABCxAzoICAAQsQMQgwE6CAgAEMcBEKMCOg4IABCxAxCDARDHARCvAToECC4QQzoLCAAQsQMQxwEQrwFQ5c8KWPLaCmCB5wpoAHAAeACAAZ8BiAGCCpIBBDAuMTCYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6wAEB&sclient=psy-ab

Jedna z dalších referencí také mluví za vše:

“Naprostá katastrofa od začátku. Vytažení záloh a nic neďelání.Po roce a pul se na našem domě nic neděje.Pan Studnička stále jen slibuje a tlacha.Kvalita práce když už něco vubec udělají je na bodu mrazu. Zaplatíte dvojitou firmu.Dávejte si na ně na všechny pozor je to podvodná firma a točí o nich černé ovce.Pan Studnička nekomunikuje vymlouvá se neustále že je někde v nemocnici,s babičkou,prababičkou.Možná i s někým kdo neexistuje. Jejich stránka je fiktivní k nalákání oveček. Pozor na ně!!”

V současnosti se oba pánové snaží zametat stopy a zakládají další podvodné firmy, pan Vítězslav Studnička na dalšího rodinného příslušníka, syna Michala Studničku – Archibuilding s.r.o, pan Pavel Romančík Riffion reality. Bohužel je vidět, že pan Michal Studnička jde ve stopách svého otce, protože jeho společnost „zaštiťuje“ výstavbu developerského projektu Rodinné byty Skrbeň, který v praxi znamenal pouze výběr reservačních poplatků, bohužel ke stavbě nikdy nedošlo. Více zkušenosti klientů zejména v diskuzích a možnost vlastního přesvědčení přímo na místě. Společnost Archibuilding tyto projekty nabízí prostřednictvím různých realitních serverů – Krása bydlení, Reality mix apod. a zejména makléřka Ludmila Valinčičová je neustále dále nabízí na uvedených realitních portálech. O tom, že se jedná o podvod samozřejmě ví, ale dále spolupracuje s těmito podvodníky. Její hodnocení najdete zde.

Závěrem bych napsal, že v tomto lze spatřovat trestný čin podvodu páchaný v organizované skupině, bohužel nečinnost orgánů v trestním řízení umožňuje těmto podvodníkům páchat tuto trestnou činnost dále. Samozřejmě proběhlo několik soudních sporů, kdy klienti sice spor vyhráli, ale následné vymáhání práva ani exekuce jim ve finále nekompenzovala prakticky nic. Tyto společnosti nic nevlastní, ačkoliv mohou stavět projekty za miliony. Taková je bohužel realita.

Máte svoje zkušenosti s podvodníky Vítězslavem Studničkou a Pavlem Romančíkem? Budeme rádi, když napíšete!

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

15 komentářů u „Olomoučtí podvodníci Vítězslav Studnička, narozen 18.01.1961 a Pavel Romančík, narozen 17. 3. 1978

 1. Barbora Bejdáková

  Dobrý den,
  jelikož jsem narazila na tento odkaz v jiné diskuzi, rozhodla jsem se také podělit o naše hrůzné zkušenosti s uvedenými podvodníky. Někdy v roce 2016 jsme s přítelem hledali nové bydlení a narazili na zajímavý projekt v Olomouci, který sliboval rozdělení rodinného domu na tři bytové jednotky na klíč s vlastními pozemky. Bohužel skutečnost byla zcela odlišná…
  Již při uzavírání smluv nás právník upozorňoval na neskutečný amaterismus až diletantství díky čemuž se smlouvy několikrát opravovaly a náklady začaly růst. V tu chvíli jsme ještě netušili, do čeho se ve skutečnosti řítíme.
  Jak zde bylo napsáno, pan Romančík a jeho tehdejší společnost Developers s.r.o. inkasovala rezervační poplatek a pan Studnička se společností Developing s.r.o stavbu zaštiťoval, tedy alespoň podle smlouvy tomu tak mělo být. No nebylo.
  Na několika společných schůzkách nás pánové Studnička a Romančík ujišťovali, jak jsme dobře udělali a kolik už za sebou mají úspěšných projektů apod. Na jejich stránkách opravdu v tu dobu byly pěkné vizualizace slibující nádherné bydlení.
  Od samotného začátku se stavba neskutečně časově prodlužovala, oba pánové jen chlácholili a měli samé výmluvy, proč ještě nebylo možné udělat tu nebo jinou práci. Když už se na stavbě začalo něco dělat, náš stavební dozor nevěřil vlastním očím. Nejen, že dílo se odchylovalo od projektové dokumentace, ale už v průběhu stavby po nás chtěli další peníze navíc, kdy se například zjistilo, že je rozdíl ve výšce podlah, s čímž údajně projektant nepočítal, dokonce neseděly rozměry pokojů apod. Některé práce byly dokonce v rozporu s normami a nebo nebezpečně provedené. Na jakékoliv reklamace nebyl brán zřetel, nikdo nám nezvedal telefony, nekomunikoval s námi. Neustále jsme museli prodlužovat nájemní smlouvu, ačkoliv podle smlouvy jsme měli již dávno bydlet, platili hypotéku, ale to nebylo zdaleka všechno. Pan Romančík měl ještě tu drzost, že během stavby vodil na stavbu další potencionální klienty a ukazoval jim, jak se dílo „daří“. To že se v domě bez našeho souhlasu pohyboval i se svým psem už je jen třešnička na dortu.
  Bohužel jsme byli nuceni se přestěhovat do polorozestavěného domu, kde nebyla ani střecha, kolem domu stálo rok(!) lešení bez užitku a to ještě tak, že jsem musela těhotná podlézat, abychom se vůbec dostali do bytu. Když pršelo, přítel po nocích přemísťoval na půdě kýble pod provizorní plachtou, aby nám nezateklo alespoň do bytu, kde jsme již byli nuceni bydlet. Podotýkám, že po celou dobu jsme urgovali oba pány, že tento stav je značně nevyhovující, stavba v prodlení, ale nedělo se prakticky nic, pořád jen samé výmluvy, pokud se vůbec někdo ozval.
  Když to shrnu, dílo jsme si nakonec na vlastní náklady museli dokončit sami, nyní již konečně spokojeně bydlíme, ale tuto zkušenost bych snad nepřála ani nejhoršímu nepříteli. Samozřejmě vše bez jakékoliv omluvy, finanční kompenzace.
  Děkuji za uveřejnění a s těmito dvěma pány se doufám již v životě nepotkám.

 2. Pavel

  Prosim Vas pane Hrdlicko, nechcete uz toho nechat? Podal jsem na Vas trestni oznameni za pomluvu, coz sdeluji verejne, bo se dopoustite trestneho cinnu, at si myslite o sve cinnosti co si myslite. Psal jsem Vam a v diskuzich co sirite svevolne uz 50x, ale jakobych mluvil do dubu. Vubec mne neznate, potkal jste mne 1x v zivote a to pri zprostredkovatelske cinnosti, a kde vse probehlo, naprosto v poradku! kteruzto cinnost jako jedinou delam, mam za ni zodpovednost a vzdy jsem i delal, zhola nic o me cinnosti nevite, presto tu lzive ukazujete na nejake nicim nepodlozene fakta, o nejakem smyslu nedavajicim spoleceni, jez je vyplodem Vasi chore mysly a cileneho stalkovani a hledani na internetu. Nikdy jsem se zadne vystavby nezucastnil, ba nikdy jsem nebyl ani jednatel, jak zde ukazujete zadnych techto spolecnosti! co je na tom podvodneho a trestneho zajistovat prodej domu a bytu, jez skutkove vsechny vznikly??? Navic prokazatelne ja a nase rodinna spol., kterou jsem zastupoval, nedostala zaplacena temer niceho za sve prokazatelne a radne vykonane cinnosti, v prubehu nekolika let (priprava pred vystavbou a zprostredkovani), tak vypada podvodnik?? Co ma zprostredkovatel prosim vas spolecneho s tim, kdo dilo zhotovuje a dilo zajistuje?? To, ze se nekdo nekde nepohodl se zhotovitelem neni ma kompetence a zadam Vas opakovane, nechte nas a mou pritelkyni na pokoji!!!! Reste si sve problemy jinde a s temi co Vam neco opravdu zpusobili!!!.

  Pripojim jeste nize komentar od pritelkyne, jez je jednatelka.. a to na Vase dalsi dilo na internetu, kde absurdne ukazujete na smazanou diskuzi, v niz poskozujete opet Vasimy nehoraznymi kydy (skrze Vase ruzne nicky (ci anonymi)) z prstu vycucanymi, nasi nove zalozenou spolecnost, kterou jste uz vubec nevidel ani z vlaku (uz jen tim ze ziji a pusobime leta v Praze a vy jste z Olomouce), absolutne nemate ani PONETI o tom co a JAK delame, apriori o pricinach a vlivech, jez vedou k tomu co cinnime skrze verejne rejstriky (prodej, ci zalozeni nove spolecnosti), ktere jsou bezne v CR – zejmena kvuli debilum jako Vy!!!! Kde ukazujete na 3 snimcich diskuzi, kde ale jaksi uz neukazete ani v jednu z mych odpovedi, kterych tam bylo prehrsel, ani JEDNU!!! Jak to, ze vse ukazujete takto jednostranne? Vse mam samozrejme nafocenono a je to predano policii. Nedekam si iluze o rychlosti aparatu, ale Vas to mlady muzi dobehne! Vy budete a jste nyni sledovan, Vas vse dostihne bo to cinnite jasne a zrejme s umyslem. Ja se za nic rozhodne nestydim a nebojim se vse sdelit verejne, ci jakkoliv bude po me pozadovano.

  Znemoznujete slusnym lidem dychat a samovolne sirite lzi, polopravdy a domenky skrze internet bo asi nic jineho Vas uz nebavi, s jasnym cilem poskodit, ktere navic delate s potesenim sobe vlastnim. Se mnou nemate primou zkusenost zadnou a ani nikdo jiny, jez by vedla k nejakemu a uz vubec ne umyslnemu poskozeni!!!! Kvuli Vam a podobnym jsem prodelal dvoulete leceni a proces s prodelanou rakovinou a nemohl se radne branit, ale s tim je ted konec! Jestli opet smazete mou odpoved zde, budu Vas tak dlouho pronasledovat, az si to pritelicku odsedite, to Vam garantuji!

  1. Robin Bijok

   Pane Romančíku, obdivuji Vás. Třeba mně by hamba fackovala, napsat tento komentář. Vždyť je to naprostá pravda co se v článku píše. Černé ovce rovněž nelhaly. Komentáře na emiminu naprosto přesně korespondují s naší zkušenosti.
   Tak co blázníte člověče, vždyť dokonce natáčíte videa, jak jste prozřel a dokonce (nikdy nepochopím) “koučujete” jiné lidi 🙂 tak nebrečte a postavte tomu čelem jako chlap. A třeba skrz Vaše prozření nám začněte postupně vracet peníze, o které jste nás se Studničkou škubli – aspoň ten přímý náklad, který Vám šel do kapsy.
   Hezký den

  2. John

   Ty kretene se ani nedivím že tě to dohnalo ty Sasku a ještě tady tlacis hovna o pomluvach na lidi zasloužíš proplesknu pokaždé na ulici.

 3. Praha, Skrbeň, Grygov

  Dobrý večer,
  má zkušenost s výše jmenovanými pány Romančík a Studnička je taktéž katastrofální a doslova životu ohrožující. O jakém stalkingu to tady píše? Svůj proradný a lživý fsicht veřejně vystavuje kde může a hovoří o něčem takovém? Podle jeho temných očí, zřejmě na něčem ujíždí…Romančík jako obchodní ředitel necítí žádnou zodpovědnost za ten hnus na kterém se podílel se Studničkou!? Že tomu chlapovi hube neupadne. Jenom nám developing dluží zhruba 500tis kč, což je lehce doložitelné. To, že si na stavby lezl kdy chtěl a bez dovolení. Klienti potili krev a on si svůj byznys v klidu dělal dál a přitom věděl, že to nedostaví? O jaké „jeho“ společnosti to mluví? Jeho spol. byl on a jeho pes! Komu prodal svůj podíl v naprosto nezdravé firmě? Co jeho daňové přiznání za období 2014 – 2019 je v pořádku? Vaculíkovi a jiným už vrátil rezervační poplatek? Tak arogantního a sebestředného chlapa, jen tak nepotkáš. V Olomouci údajně dostal přes hubu a ještě se chlubil na FB…blb! Studničku v Praze drželi pod krkem a třepali s ním jako s děckem. Jak může člověk, který prokazatelně prohrál soudní spor, někomu vyhrožovat? Nechápu tu drzost. Byznys Romančíka a Studničky, byl promyšlen do puntíku a teď si třeba Romančík mysli, že se bude beztrestně na nás všechny podvedené tlemit z Rifion reality, aha! Romančík má strach a dělá si aliby, co kdyby náhodou mu do toho ksichtu někdo nešlápnul. Ale jo Romančíku, Studničko. Za pořádnou facku, do kriminálu nikdo nikdy nešel. Za moji rodinu, ji u mě a to minimálně, mají kluci schovanou. Věřím, že to ty pány jednou dožene a budou platit!!!!!!!

 4. František Hrdlička

  Dobrý den,
  příspěvek lháře a podvodníka Romančíka jen dokresluje jeho letité praktiky a je důkazem toho, že tento člověk nemá žádné vychování, soudnost nebo dokonce něco jako čestnost. Za to křiváctví a podrazáctví je mu vlastní. Jak vidíte, ještě má tu drzost kopat kolem sebe a vyhrožovat trestním oznámením. Tak naposledy ty nízký paskřivče: Podávej si jich kolik chceš, protože se nejedná o pomluvu, ale RECENZE na tvé podvodné jednání, které si léta páchal se Studničkou! To si už jednou uvědom. A pokud se přece jen jednou budu mít někam dostavit na podání vysvětlení, mile rád to udělám a ihned dám podnět k prošetření tvého podvodného jednání léta páchané na mladých rodinách, které pak často nevěděly z které do které. Stejně jako my kdysi. Posluš si. Doufám, že pana vyšetřovatele z hospodářské kriminálky budou všichni tito poškození lidé zajímat a ty si to odsedíš i s tvým vzorem, podle kterého zakládáš další pofiderní s.r.o. jako Rifion reality a myslíš si, že jsi teď z toho venku, čistý, a můžeš v levárnách pokračovat. Doufám, že se dostaneš do chládku, kam patříš a tvůj hezký obličej si oblíbí i tví spoluvězni.
  Tímto oficiálně potvrzuji, co zde bylo napsáno, samozřejmě až na pomluvy a zastrašování Romančíka, které zde záměrně uveřejnil. Potvrzuji, že jsem se účastnil projektu Valdenská jako další mladé rodiny, které zde byly okradeni, práce nedokončeny a slyšeli jsme jen sliby a lži. Potvrzuji, že Romančík je křivák od kosti a každému doporučuji se mu vyhnout velkým obloukem a pokud to není možné, tak s pořádným klackem nebo tyčí. Na tyto podvodníky jeho formátu nic jiného neplatí.
  Prosím o uveřejnění i mé recenze a zkušeností, jako varování před tímto odpadem společnosti s neuvěřitelnou dávkou drzosti!!!

 5. BD

  Dobrý večer,
  Chtěl bych se taky malou troškou připojit a podělit o zkušenosti s pány Studnička a Romančík. Smlouvu jsem podepsal v listopadu 2016 a stále nebydlím! Dluží mi a stavbu dokončuji ve své režii. Covid nám také moc nepomohl.
  Romančíka jsem poprvé potkal v r. 2015, kdy nabízel projekt v Nemilanech. Dodnes tam nic nestojí!! Již tenkrát v ruce držel krásnou vizualizaci, z kufru auta mu vyskočil pes a v případě zájmu požadoval rezervační poplatek. Neměl jsem o to však zájem, tak jsem neřešil. V jiném jejich developerském projektu, jsem však nevědomky naletěl a začalo peklo. Nervy v prdeli, splácení hypa, nájem,peníze tekly proudem ale jiným směrem. Termíny v hajzlu, kvalita odvedené práce více než katastrofální, nedodržování technologických postupů atd atd. – hnus. Romančíka znám velmi dobře, protože po dvou letech nečinnosti, jsem pánům naznačil, že jsou to podvodníci a že by si měli firmu přejmenovat na developing4me. Volal jsem na všechny strany, jenom lhali, vymýšleli si pohádky. Romančíķ již tehdy vyhrožoval, že to je na žalobu a že si najde raději slušnější klienty. Dodnes nevím, co tím myslel kokot. Těžké bylo odejít, když jsem vysolil tolik peněz a za další a díky „dvojdomku“ nás společně drželi v šachu, bohužel. Již tehdy jsem Romančíkovi sliboval, že je budu honit po poli s holí v ruce. Škoda, že jsem to neudělal. Je toho tolik, co mi (nám) způsobili za problémy. Kolik životů ovlivnili a zkurvili! Studnička s Romančíkem jsou nehorázní zmetci, zmrdi a lháři toho nejhrubšího kalibru. Nepřeji jim nic dobrého, musí zaplatit za to zlo. Jak zde bylo již napsáno, tento drzý a prolhaný odpad dnešní společnosti, musí zaplatit. Nikdo v životě se mnou nevyjebal tak, jako tito dva zmetci….
  Nemám na to stále čas, ale velice rád bych se připojil k jakékoli formě stíhání vůči těmto pánům. Děkuji za zveřejnění i mé RECENZE.

 6. Podvedena mlada rodina

  Dobry den.
  I ja se velmi rada pridam pod tento clanek. Jsme mlada rodina z Olomouce, ktera bohuzel take naletela! Tak moc toho litujeme – ale nastesti jsme prisli “pouze” o rezervacni poplatek.
  Je to uz par let zpatky, kdy jsme jako novomanzele hledali bydleni v cihlovem byte s malou zahradkou. Kdyz jsme natrefili na inzerat teto spolecnosti, byl to jako splneny sen! Komunikace se jevila bezproblemove, byt ve spolecnem dome potreboval rekonstrukce, ale dle vyse hypoteky by jsme se do rozpoctu tak, tak vlezli. Mnoho schuzek s advokatem, temito pany, nekonecne opravy smluv apod. nam ubiraly nadeji a sily, ale nase touha byla vetsi! Vse skoncilo platbou rezervacniho poplatku. Par dni po platbe jsme se rozhodli od celeho projektu regulerne odstoupit. Ty vyhruzky v nasem mailu ze strany spolecnosti nebraly konce! Dozadovani se vraceni poplatku nepadalo na urodnou pudu! Zkusili jsme oslovit i policii CR, ktera ale pouze sepsala protokoly a doporucila se obratit na soud! Dokonce nam i samotny pan Studnicka podepsal papir o uznani dluhu, kde proznava, ze nam penize dluzi! Vse k nicemu! Nastal kolotoc pisemnych vyhruzek, kdy strasak v podobe soudu, poplatku za advokaty a delka sporu, nas presvedcili, ze takovi KRETENI za to nestoji. Karma je zdarma, ono jednou na ne dojde!!!
  Nastesti jsme nezacali nasi horkotezko schvalenou hypoteku cerpat, diky Bohu! Za par mesicu jsme nasli vysnene bydleni, ktere nemelo zadny hacek, bylo zrekonstruovane, disponovalo zahradou, volne ihned k nastehovani!
  Dodnes si rikame, jake jsme meli stesti, kdyz si procitame az nyni ty lidske osudy, ktere byly chyceny do pasti dvou lidskych bestii, ktere jdou i pres mrtvoly!
  Pokud nekdy nekdo zahaji hromadne stihani, jsme tu!
  Dekuji i za moji rodinu, za zverejneni nasi recenze. Je to jen mala kapka v mori lidskych slz. Ale verim, ze uz nikdo po precteni nebude tak naivni, aby naletel.

 7. J.J.

  Dobrý den, i my se přidáváme s naprosto hrůznou zkušeností s výše jmenovanými (duo Studnička a Romančík). Jejich činění negativně ovlivnila (nejen náš) život. Před 4 lety nám bylo slibováno, že bude naše nasmlouvaná stavba brzy zahájena a postavena a doposud se v této věci vůbec nic nestalo. Smutné na tom všem je, že všechny skutky, které tito dva pánové činí, jim bez újmy prochází a žádný postih není v dohlednu:-(….

 8. Marek

  Dobrý den, naprosto stejná zkušenost s firmou Developing4you… Pan Romančík vybíral zálohy a Studnička byl ohledně realizace výstavby domů. Vybrali co nejvíce peněz, nic nerealizovali a dluží mi moc. Zrušili telefonní čísla a nic nevracejí. Podvodníci oba dva. Jednal jsem hlavně se Studničkou, pořád sliby a nic.

 9. Petr Křiklan

  Dobrý den pane Romančík, pane Studnička,
  jestli opravdu věříte v to, že jste neviní, tak to prosím prokažte třeba tím, že začnete vracet zálohy na projekty, které se očividně nemohou zrealizovat jako třeba Startovací byty Petrovice.
  Vždy jsme spolu jednali slušně a korektně, vyvarováni jakéhokoli osočování, tak bych Vám byl moc vděčný, kdybyste se k tomu uměli postavit férově.
  Petr.

 10. Martin

  Dobrý den, máme taky zkušenost kdy byl vybrán rezervační poplatek a jelikož plno věcí nesedělo tak řádné odstoupení od smlouvy. Samozřejmě nic nenavráceno. Soudem uznáno že máme nárok na navrácení rez. poplatku. Takže poslední možnost podávám trestní oznámení na podvod. Pokud máte někdo stejnou zkušenost prosím napište mi email když nás bude více tak nedělám si iluze že by něco vrátili, ale můžeme je nechat pykat za své činy. Ozvete se mi prosím na email [email protected]

 11. Kateřina Malíková

  Také máme zkušenost. Naštěstí jsme vycouvali včas, protože se nám nelíbilo jednání Romančíka. Peníze od nás chtěl hned, ale stavba, která měla být v létě, se opozdí o půl roku kvůli vodě. Tak jsem mu řekla, že nejsou jediní v Praze a nechala si vrátit poplatek a šla si koupit byt do firmy Central Group, kterou můžu jen doporučit. Vidím, že jsem měla štěstí, že mi byl poplatek vrácen. No, můj táta umí být úporný. Jednalo se o projekt Startovní byty Petrovice, který měl být původně hotový v létě 2014, ještě se Romančík vytahoval, jak má zájemců dost, že je mu to jedno, jestli já už nemám zájem. Při mě snad stáli andělé, že jsem vycouvala včas. A ten šmejd si tady ještě dovoluje se obhajovat a podvedeným vyhrožovat? Doufám, že shnije ve vězení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *