Podvodnice Pavlína Šteiglová, nar. 2.11.1988, Všeruby 90

Podvodnice Pavlína Šteiglová na internetu působí již od roku 2013, kdy začala nabízet a poptávat služby na populárním fóru webtrh.cz, za které zpravidla inkasovala peníze, ale žádné služby neposkytla/nedodala.

Podniká s IČ 87450453 , bydlištěm: Všeruby, 107, PSČ 34507 , dokonce je bývalá zastupitelka městyse Všeruby!

Na internetu vystupuje s nicky jako FotoFik, Fikuska, Fikuska007 a jistě i dalšími.

Na facebooku vystupuje jako Fikuska Šteiglová a mimo jiné zaujme její velká kariéra a slogan „no money no problem“. Vypadá to, že paní Pavlína Šteiglová teď kvůli „no money“ problém spíše má, jinak by možná nemusela okrádat ostatní.

Maminku dlužnice, Janu Šteiglovou, najdete zde, můžete jí napsat, jak dobře dcerušku vychovala.

Pavlína Šteiglová – Fikuska Šteiglová, podvodnice

Reference jejích zákazníků mluví za vše:


Přidám podobnou zkušenost čerstvou cca týden – Pavlína Šteiglová pod emailem: [email protected] , popr. [email protected] anebo [email protected] – do doby nez jsem zaslal zalohu 50% na aplikaci reagovala prakticky ihned – po zaplacení dne 12.8.2013 přestala reagovat úplně a nereaguje doteď…. zjistil jsem brouzdáním na internetu, že podniká na IČO: 87450453 , bydlištěm: Všeruby, 107, PSČ 34507 , tlf. číslo ( bohužel neplatné – 603585887 ) a vystupuje pod nicky fikuska, fikuska007 popř. fotofik – ma o sobe docela dost informaci na internetu tak se divim, ze se pousti do takovych akci…
Číslo účtu: 1125684017/3030 

https://webtrh.cz/191595-pozor-uzivatelku-fotofik?p=986900#post986900

a já se taky přidám… paní/slečna Šteiglová ([email protected]) mi měla dělat překlad z němčiny… nejprve komunikace mailem z minuty na minutu, a když se blížil termín dodání, ticho po pěšině.. ještě psala že překlad pošle zítra, a pak už úplně bez odezvy.. překlad zadávám jinému zájemci, a ráda bych paní potkala osobně… když nějakou práci nechci dělat, tak nepíšu že ji beru.. za ní čekalo dalších 15 zájemců o tu zakázku, a já už mohla mít překlad desetkrát hotový… naštěstí na takto malou zakázku jsem zálohu nedávala, takže jsem přišla jen o čas – na rozdíl od vás některých výše uvedených :/

https://webtrh.cz/191595-pozor-uzivatelku-fotofik?p=987588#post987588

Vypadalo by to, že její kariéra podvodnice v roce 2013 skončila, ale opak je pravdou – od roku 2019 pod novým nickem „Kompletniweb“ začala opět vystupovat na fóru webtrh a podvádět znovu.

Přidám se k hromadnému oznámení , zaplatil jsem paní na účet u Revolut 5000 Kč tj 50% zálohy , práci jsem nedostal v pouzitelnem stavu , díky paní jsem přišel o měsíc plánování rozvoje bussinesu a přišel jsem díky ni o vcelku slušný měsíční příjem v řádech 100 tisíc korun …

https://webtrh.cz/191595-pozor-uzivatelku-fotofik?p=1533513#post1533513

Přidávám se, také mě podvedla. Tahala jen postupně peníze a slíbila, že vše dodá. Stojí mi kvůli tomu celý business.
Zde jsem na ni narazila pod nickem Kompletniweb
Situaci nenechávám zahodit a hodlám ji již dořešit.

https://webtrh.cz/191595-pozor-uzivatelku-fotofik?p=1533513#post1533513

Protože se Pavlína Šteiglová ani nějak zvlášť nesnaží svoji identitu skrývat, můžeme provést i naši analýzu z právního pohledu, aneb „co je to vlastně za člověka“.

Výsledek je, jak už to u těchto případů bývá, celkem jednoznačný. Pavlína Šteiglová má k dnešnímu dni 12 exekucí, první již z roku 2011, poslední z roku 2018 – vezmeme-li v potaz, že nařízení exekuce není ze dne na den, vypadá to, že je „dluhově činná“ v podstatě neustále.

Exekuce Pavlíny Šteiglové, nar. 2. 11. 1988

Nikoho pak nepřekvapí, že adresa Všeruby 90 je adresou Městského úřadu ve Všerubech, kam ji patrně odhlásili majitelé předchozích nemovitostí, kterým se možná úplně nelíbilo, když jim to občas doma vybílí exekutor.

To stejné platí pro adresu Všeruby 77 – je pravděpodobné, že se úřad v mezičase stěhoval, a tak došlo i ke změně adresy Pavlíny Šteiglové.


Jediným řešením proti dlužnici Pavlíně Šteiglové je tak cesta trestněprávní cestou pro podvody, kterou lze jednoznačně uživatelům fóra webtrh i ostatním, kdo se s touto vykutálenou paní potkají, doporučit. Podávat žaloby a nařizovat exekuce je totiž zjevně marné a jsou to jen další vyhozené peníze.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

15 komentářů u „Podvodnice Pavlína Šteiglová, nar. 2.11.1988, Všeruby 90

 1. HC

  Chce to celostátní registr lidí, kteří bydlí na obecním úřadě.

  Každý by pak věděl bez velkého dohledávání, s kým má tu čest.

  1. Lukas Dedic

   Také mám bydliště na MÚ a nejsem podvodník normálně podnikám mám firmu … přišel jsem o otce proto jsem na MÚ prodej bytu …

   Každopádně slečna / paní Šteiglová má spíše psychický problém v hlavě ….

 2. Dnes jsem na slečnu podávala podnět na ČOI, doporučuji, abyste udělali to samé, třeba to k něčemu bude.

 3. Klára

  Dobrý den,

  zvažujeme podání žaloby, přidal by se někdo? Případně zkoušel to už u této paní někdo?

  1. admin Autor příspěvku

   Máme za to, že je to spíše na trestněprávní cestu. Žalovat někoho s desítkami exekucí znamená mít akorát bezcenný cár papíru.

 4. Tomáš

  Dobrý den, dnes se mnou paní také vyjebala. Podávám trestní oznámení. Pokud se hodlá někdo připojit, reagujte na tento komentář a pošlu Vám email kde se domluvíme na hromadné žalobě.

  1. Katka

   Dobrý den, s námi vyjebala letos. Budeme podávat trestní oznámení – škoda u nás 11 tisíc, takže to už má na trestný čin. Můžuž se zeptat, podával jste trestní oznámení? Dopadlo to nějak?

  2. Marcela Tobiášová

   Dobrý den, prosím, uspěl jste? Taky jsem jí nalitla a zvazuju žalobu…poslala jsem jí přes 14 000 Kč.

 5. Pingback: Pozor na podvodníky - WWWKENNYSEQCOM

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *