Podvodník Jan Zíma, nar. 7.6.1971

Jan Zíma není nijak neznámý podvodník. Už v roce 2012 o něm byla reportáž v Černých Ovcích, kde poškození popisovali, jak je podvedl tím, že jim údajně za zálohu sežene práci.

Jediná známá adresa je Vysoký Ujezd 77, okr.Beroun, kde však žijí jen jeho rodiče, jeho pobyt je neznámý, přesto se podle našich informací i přes pravomocné odsouzení trestním soudem dále věnuje podobné činnosti – tedy nabízí zajištění práce v Německu či Rakousku za zajímavé peníze, jen je nutno předem zaplatit nějakou zálohu. Poté se stává nekontaktním, případně se „čeká“ na informace.

V diskuzi na facebooku jeden z požkozených zveřejnil i anonymizovaný trestní rozsudek, ze kterého vyplývají desítky podvedených jednáním uvedeného Jana Zímy.

Proti osobě šmejda Jana Zímy je vedeno v tuto chvíli více než 30 exekucí, šance, že z něj dostanete jakékoli peníze zpět, se tedy blíží nule.

Jako vždy platí jednoduché pravidlo – chcete-li pracovat, platby mají jít vám, ne od vás. Za žádné zprostředkování práce nikdy dopředu neplaťte.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

1 komentář u „Podvodník Jan Zíma, nar. 7.6.1971

  1. Sandr

    Tel. kontakt na podvodnika Jana Zímu je +420607443133 stsčí vygooglit co je to zač za kriminálnika a email: [email protected]
    V období od 14.12.2020 do 28.4.2021 byl v hledáčku Policie ČR!
    Do Švédska byl vyslán infomátor za učelem sběru informsci o jeho možné kriminalitě v Severských zemích lde se vyskytuje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *