Předlužený podvodník Michal Lučok, nar. 11. 8.1976

Michal Lučok z Brna, narozen 11. 8. 1976, trvale bytem Molákova 2154/21, 628 00 Brno, je další z dlužníků, kteří jen nedluží, ale jsou vytrvalými podvodníky, kteří dluží prakticky úplně všude.

V jeho insolvenčním řízení se přihlásilo neuvěřitelných 27 věřitelů, neváhal dokonce lhát ani v insolvenčním návrhu, kde uvedl, že při podání přiznání bude hradit zálohy na sociální a zdravotní pojištění, nestalo se samozřejmě ani to. Výmluva na zdravotní potíže, jako bývá prakticky u všech dlužníků, samozřejmě nechybí.

Jen finančnímu úřadu dluží více než 950 tisíc korun, české správě sociálního zabezpečení dokonce přes milion.

Celkové dluhy přesahují až neuvěřitelné tři miliony korun!

Jak vážně bere Michal Lučok oddlužení je vidět ze zprávy insolvenčního správce, která je zveřejněna v insolvenčním rejstříku:

Dlužník vykonával vlastní podnikatelskou činnost v období září – prosinec 2022. Dlužník předložil účetní podklady k jeho podnikatelské činnosti za rok 2022, přičemž bylo zjištěno, že souhrn zaplacených zálohových splátek byl vyšší než referenční srážka, a tedy nevznikl žádný nedoplatek. Od 1.1. do 28.2.2023 byl dlužník veden na Úřadu práce. Následně nastoupil do zaměstnání, kde byly prováděny zákonné srážky. Od 21.7.2023 je dlužník v pracovní neschopnosti a dle sdělení zaměstnavatele ukončil dlužník dohodou pracovní poměr k 31.7.2023, přičemž pracovní neschopnost i nadále trvá.

Jak bývá zvykem u dlužníků „obvyklé“, peníze otáčí přes cizí účty, a to minimálně účet vedený na jméno Jana Klimešová u FIO Banky, číslo 2101221872/2010.

Pokud narazíte na pana Michala Lučoka (dříve s jménem David), dobře zvažte, jestli se u tohoto dlužníka se základním vzděláním, který dluží úplně všude, být na seznamu dalších věřitelů.

Facebook Michala Lučoka, aby se mohl každý podívat, jak si užívá na úkor věřitelů když je „nemocný a nemůže pracovat“ najdete zde.

14 komentářů u „Předlužený podvodník Michal Lučok, nar. 11. 8.1976

 1. Andrea

  No jen tak jsem se koukla a vaše připomínky jak tady i jinde někdo úplně přesně ale i zavadejici a klamné Zálohy na sociální a zdravotním jsou hrazené fotky na fb roky staré jen aktualizované nemoc to bych byla opatrná protože nemůžete vede opravdu jestli někomu něco je jde vidět ze se chcete jen zviditelnit a hanit druhé a nazývat všechny podvodníky ale přitom to jse vy když píšete jen polopravdy a lži 🙂 A ješte nekteré osoby obvinit ze perou peníze přez jine úcty a přitom to neni pravda to už je troch přehnané but mate krystalovou kouli nebo jste sám podvodník a chcete se jen na ukor vašich lž zviditelnit

  1. admin Autor příspěvku

   Nedává moc smysl reagovat, protože podle kvality psaní to musel snad psát pan Lučok sám – dva lidi, co nezvládnou napsat ani pět slov za sebou bez chyb snad ani nemůžou existovat. Jestli někomu něco je nás absolutně nezajímá. Dlužník má pracovat a splácet svoje dluhy, na svoje nemoci měl myslet, než je začal dělat. Jestli chcete někam dál psát, zopakujte si první tři třídy základní třídy, dost vám to prospěje.

 2. Lučok

  Dobry den velice dekuji za váš zájem o mou osobu.Ano je pravda ze dlužím a proto jsem vše začal rešit a me závazky platit jako každý 4 v teto republice :-).Na váš komentář že jsem zamestnan a nyl na neschopence se opravdu divym co je na tom spatného je krasne ze o človeku nic nevite a hned soudíte.V byvalim zamestnani na letisti kde jsem byl MESÍC PROVEŘOVAN JESTLI JSEM V MYNULOSTI NEUDELAL PODVOD NEBO JINY TRESTNY JAKYKOLIV ČIN ME BYLO UDELNO STARUS SPOLEHLIVEHO A SPORADANEHO BEZUHONEHO APOLEHLIVEHO DLE ZJIŠTĚNI UCL. Takže jak me tu bykreslujete asi neni uplna pravda! Jinak po dobu insolvence mam vse řadne placene a nemam nikde zadny dluhy!!! Nikdy jsem nikoho nepodvedl a neokradl!!! Co se tyce prace na letisti pro váš klid jsem skoncil ze zdravotnich duvodu a 16ti hodinovych sluzbach kde opravdu potrapi i ty nejmladši ale jak vidim pisete aby jste byli necim zajimavy je to vase vec jinak p.Klimešovou jsem informoval kde o ni lžete a špinite že na jeji ucet snad tečou nejake penize od lidi nebo nevim od koho neni problem ukazat jeji vypis nemela vzivote pujcku a ani korunu dluh nechapu co tady dela a cim je tedy semnou spojena bude to resit uz vam i napsala va vas pochybni email o poruseni gdpr a pomluv ktere nejsou pravdou jinak jak jsem psal ke svim dluhum jsem se postavil mam je radne soudne schvalene a radne vse platim a nikoho jsem po pracovni strance i jine nepodved dekuji mejte pekny den Lučok PS:s peněz co me insolvencni spravce necha sem si dovolil za 550 kg jet na vylet a dat si 3 nealko piva :-)))))

  1. admin Autor příspěvku

   Že je obecně u dlužníků nízká míra sebereflexe a svoje dluhy obhajují stylem „o tom nic nevíš“ jsme za ty roky zvyklí, ale vy jste ještě o kus dál.

   Takže:

   1) Osvědčení UCL získá (na této úrovni) prakticky každý, kdo není se Severní Koreje, Íránu, Ruska, a nemá záznam v TR. A jde o bezpečnost „fyzickou“ (jestli něco nejde člověk sabotovat na letiště), ne o to, jestli dluží. To UCL vůbec neprověřuje.

   2) To, že někdo dluží miliony desítkám věřitelů, nebo jestli peníze ukradne, je zhruba to samé – důsledkem pro poškozeného rozhodně. Jestli vy vidíte rozdíl mezi tím, že od někoho něco koupíte a pak mu nezaplatíte, nebo že si půjčíte peníze, a pak je nevrátíte, nebo neplatíte ze zákona povinné pojistné a pak parazitujete na systému – a tím, že někdo někomu ukradne z peněženky peníze, tak pro nás je to úplně to stejné. Navíc vy jste takhle systémově množil a dělal a další dluhy víc než 10 let!

   3) Žádné dluhy „soudně schválené“ nemáte, máte schválené oddlužení, jehož zákonem stanovené podmínky porušujete (jak nám sdělil a prokázal, a jak jsme sami ověřili, jeden z vašich věřitelů), důsledkem čehož je obvykle v budoucnu zrušení oddlužení (či na konci nepřiznání účinků oddlužení). Minimálně věřitel, který je řádně přihlášen, a se kterým jsme v kontaktu, v tomto směru bude činit kroky. Třeba to pak pochopíte.

   4) Vaše práce, zdravotní problémy, ani jiné nesmysly nikoho nezajímají – vás taky nezajímalo, jak se mají věřitelé v době, kdy jste jim neplatil a okrádal je.

   5) Kdybyste si tento web důkladně přečetl, zjistil byste, že je provozován v USA tak, abychom se nemuseli Evropskou legislativou (jako třeba GDPR) zatěžovat. Paní Klimešové můžeme jedině doporučit, aby přestala peníze pro vás prát přes svůj účet a tak předešla dalším nejasnostem.

   6) Mimochodem, to, že paní Klimešové lžete, že jste všechny dluhy vůči finančnímu úřadu a sociálce splatil (celkem 2 miliony, kde byste je asi tak vzal?), je už jen taková třešnička na dortu. Kdybyste to náhodou opravdu udělal, je to důvod ke skončení oddlužení, neboť je to upřednostňování věřitele, což je absolutně nepřípustné. To se ale nestalo a paní Klimešová vám navíc zřejmě pořád věří vše, co jí řeknete.

   7) Vaše iluze o tom, že se máme potřebu na někom neznámém (a navíc úplně bezcenném, předluženém člověkovi), jako jste vy, nějak zviditelňovat, nebo „abysme byli něčím zajímaví“, je dost mimo realitu – co bysme z toho měli? Kolik jste na tomto webu viděl reklam, na kterých vyděláváme? Jaký z toho máme, podle vás, přínos? Víte, jen dlužíte peníze moc lidem, a těm opravdu „pijete krev“. A proto se na nás jeden z nich (teď už dva) obrátili, my důkladně prověřili všechny materiály, a pak zveřejnili to, k čemu jsme dospěli. O dluzích, které máte, přitom není nejmenších pochyb.

   8) Do budoucna bychom vám vřele doporučili začít něco dělat, začít do insolvence posílat řádově více peněz, než nyní, a pokud možno si přestat myslet, jaký jste frajer, uvědomit si, že jste naprosto selhal a snažit se dostát svým závazkům. Zatím k tomu máte velmi daleko.

   1. Lučok

    Nikde jsem nepsal źe jsem splatil dluh na socialnim a zdravotnim jen jsem doplatil za skutkovou podstatou co bylo třeba to za prve za druhe opravdu nikde nic vice nedluzim ua skutkovou podstatou a nikde jinde take ne 🙂 mate spatne info od pana co si mysli ze dluzim ale ok pokud se podivate splacim celkem dost takze se snazim jak jde a vymysli ze posilam nejake penize na nejaky ucet klimesove opet vaš vymysl klasika vse se da oberit ale vy napisete jen co asi slisite myslite jestli mate cim mysto toho aby jste si vse oberil ale ok vas nazor mejte se pekne:—))))

    1. admin Autor příspěvku

     Z e-mailu od paní Klimešové: „jen si zkuste trochu ješte zjistit jak na tom je ze nema dluhy na socialnim a zdravotním je vše zaplacené“.

     1. Lučok

      Ano ukazovala mě ale bylo to myslene po ze nejsou uz další žadné dluhy jak jste psal po schalení psal jste ze neplatím socialni a zdravotní no nevadi nic se nedeje dekuji ze jsme si pokecali je zbytečné tady neco vypisovat ldyz kdokoliv bude chtit muze se podivat do verejneho rejstriku ze?a uvidi veskere namitky a dolozene co bylo treba a ze tu si vymyslite neco adi s kristalove koule ze mam nejake fejkove ucty kde me chodi jake si penize je dost smesne a ubohe tady si neco vymyslite sam sem rek ze neni problém ucet ukazat ale to by se ukazala akorad vase lež a výmysl jako ostatni je to vaše vec mejte se pěkné jo a jsou i vetši splatky zase mate spatne info jako vse ostatni pred minulý mes se poslalao cca 16 tis ale to nenapisete protoze radej spinite aby jste byli zajimavy asi platim co muzu kdyz budu moc vice samozrejme ze budu jak jsem psal poprve postavil jsem se k tomu a pokusím se co bude v mich silách platit co nejvíce mejte se asi neni si uz co napsat naschle.Joo a jeste jedna vec pokud by jste tedy mel lepe placenou praci pro me kdyz to tak krasne pocitate velice rad jinprijmu abych mohl platit co nejvice byl bych vam i moc vdecny dekuji

     2. admin Autor příspěvku

      Pokud platíte víc, než uvádí váš insolvenční správce (těžko), stěžujte si soudu, ne tady.

    2. admin Autor příspěvku

     Podle zprávy insolvenčního správce zde: https://isir.justice.cz/isir/doc/dokument.PDF?id=55438269 splácíte měsíčně variabilně někdy 9 000 Kč (do prosince loňského roku), letos pak leden až duben 2589 Kč (reálně tedy svým věřitelům nic, protože 1089 Kč je odměna správce, 1500 Kč je výživné). Až v květnu jste zaplatil 20445 Kč, v červnu a červenci necelých 11 000 Kč.
     Možná vám to připadá „celkem dost“, ale vzhledem k vašim dluhům je to prakticky nic. Koneckonců, očekávaná míra uspokojení věřitelů za 5 let je 6,50%.

     Jak by se líbilo vám, kdyby si u vás někdo objednal práci za 100 000 Kč, a vy jste dostal – v průběhu pěti let po stokorunách – 6500 Kč? To vám příjde v pořádku a že platíte dost?

   2. Lučok

    Jinak dekuji za doporučeni bod 8 samozřejmě se snažm a snažit budu co nejvíce se snažit a frajerit to jsem nikdy nedelalnemam proč

 3. Lučok

  Ješte poslední vec ze napíšete takove nesmysli o UCL je asi pak každému jasne ze jen tu lžete ja se vam to hodi alespoň jsem se zasmal ze napisete neco o uctu p Klimesove to uz sem se valel smíchy a ne jen ja jak pisu da se vse ověřit nemam problém ani pani prizpevky před tim jsem ja rozhodne nepsal opet vas výmyslkoukám ze tu jen píšete v domněnkach a lžich to si každý spoji mějte se hezky nemá smysl už reagovat nazhle

 4. Lučok

  Kde jsem psal ze insolvencni spravce uvadi min nez posílám opet převracíte co se da psal sem ze pisete tady schvalne mensi castky ale platim i vetsi toť vše mejte se hezky

  1. admin Autor příspěvku

   Budeme vám držet palce. Už se i parkrát stalo, že odtud někdo zmizel, když jsme měli pocit, že to myslí opravdu vážně…

   1. Lučok

    Mohu vas ujistit ze to myslím važne a opravdu delam co ke v mích silách a opravdu vše poctivě proto me zarazilo a i prekvapilo jak jste napsal ze z nějakých uctu posilam peníze atd. Mam bohuzel jen základní vzdelani od toho se bohužel odvíjí i plat výměr ale jak jsem psal delam opravdu co budu moc mějte se pekne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *