podvodník Igor Kadlčík do třetice

O předluženém podvodníkovi Igoru Kadlčíkovi jsme psali již dříve, stejně jako o jeho parťákovi Martinovi Jiráskovi, který sice neumí pravopis, zato umí vyhrožovat.

Díky jednomu z našich čtenářů, jehož identita je u nás samozřejmě v absolutním bezpečí, se nám podařilo získat odkazy na několik pracovních inzerátů této povedené dvojky, na kterou nabírají zaměstnance na práci v zahraničí, které následně podvedou:

Zedník / Sádrokartonář / Obkladač-do zahraničí (v inzerátu se vyskytuje kontaktní e-mail [email protected], doména ddbig.eu je registrovaná na firmu Igora Kadlčíka Czech Lubricant Logistics (odkaz na registr EU domén)

Murár / Sádrokartonár/Obkladač-do zahraničia – ten samý inzerát ve Slovenštině

Topenáří a sádrokartonáři – SALZBURG a MUNCHEN – inzerce na facebooku, s emailem neexistujícího pana Zpěváka – [email protected] (doména Igora Kadlčíka)

sádkrokartonáři topenáři vzduchaři (Nabídka)

topenáří a sádrokartonáři – zde Igor Kadlčík nezvládl zadat fiktivní subjekt, a inzerát je přímo pod jeho firmou Czech Lubricant Logistics

Fiktivní „pan Zpěvák“ vystupuje i pod e-mailem [email protected] (Igora Kadlčíka), který má rovněž luxusní hodnocení:

Ano dejte si všichni opravdu pozor na tohoto člověka je to podvodník a zloděj.Ten jho kolega s rakouským číslem je nemocný psychopat neumí ani mluvit jen chtěl poslat peníze!!!Jsou to čeští primitivové co se schovávají v zahraničí a před Vánoci si potřebují nakrást peníze!!!!Nereagujete je to podvod!!!¡!!!!!!!!!!!!


Předně chceme upozornit na INSOLVENČNÍ SPIS, který je veřejný, a kde je možné najít podání věřitelů, kteří si stěžují soudu na podvody Igora Kadlčíka v době, kdy se snaží o oddlužení.

např. lze zmínit tyto konkrétní dokumenty: 1, 2, 3, 4

Pokud byste si snad mysleli, že to na chudáka Kadlčíka někdo ušil, tak ne, toto nejsou dokumenty, které si někdo soukromě vystavil na web, ale které jsou k dispozici na webu ministerstva spravedlnosti z insolvenčního rejstříku!

Aktualizace 18.11.2019: Igor Kadlčík je obžalován z podvodu a je s ním u Okresního soudu v Uherském Hradišti vedeno trestní řízení.

Igor Kadlčík vesele inzeruje další zaměstnání: Nový inzerát s telefonem
704 415 622, další zde s telefonem 792 479 783 a zde se stejným telefonem.

Všimněte si, že všechna čísla jsou obvykle z rozsahů telefonních operátorů poskytujících pouze služby předplacenek, tedy anonymní – sazkamobil, tesco mobile apod.


6 komentářů na „podvodník Igor Kadlčík do třetice“

  1. Chtěl bych se vyjádřit k tomu že hloupý a neprofesionální a zrejme i nemocny bývalý pracovník pan foltýnek tady píše z 90% same lzi a nesmysly. samozřejmě že na jeho práci v zahraničí mame rakousky posudek znalce a fotografie jeho prace a TY Jasně hovoří že jeho práce a jeho kolegy pana Vareky odpovidaji praci helfra a nefo pomocneho helfra ( tudiz vubec ne odbornost a predevsim kvalitu ktera je vzdy v DE, A , CH, CZ a SK na prvnim miste pozadavku. Prace techto 2 panu ( helfru ) byla provedena pouze z 50% a to ještě s reklamacemi ! reklamace je slovo které znamená že buďto něco nefunguje nebo je neco vyrobeno či uděláno špatně a to je přesně případ pana Foltýnka a jeho kolegy ! My mame nyní zaměstnano plno jiných pracovníků kteří pracují na ruznych pracovistich v EU samozdrejme se stoprocentním pracovnim a odbornym výkonem tzn mají praxi, pracuji bezchybne, maji i vlastní nářadí umi veskerou práci na 100% , pokud je pochybeni je to malickost, splňují radne denní normy a upřímně řečeno když s nimi hovoříme na pracovišti nebo přes telefon o techto pomluvach Foltynka a spol tak se tomu smějí ! Jak pan foltýnek tak i jeho kolega jsou typickým švejkovským vycuranym prikladem pracovnika z CR , ktery zde v CR neni uspesny a zkousi to v zahranici ikdyz nic jineho nez pomocne prace neumi a ani umet nemuze , kdyz nema praxi – on si na to jen hraje. Je to clovek který pomlouvá lidi , závidí a je to koneckonců v kontextu s tím co rekl unáš pan prezident v TV 28.10. všude Je závist a Zášť a to je přesně případ pana Foltynka , protože ten si myslí že když bude pracovat v zahraničí tak mu eura budou padat do kapsy a nemusím vůbec nic dělat . To se ale hošánek velmi zmýlil ! Ze strany nasich firem na něho bude podána žaloba k soudu pro pomluvu jak v CR tak v Rakousku a take trestní oznámení pro pomluvu a poskozovani dobreho jmena fy taktez jak v CR tak V Rakousku a Nemecku, protože to co on dělá je nehorázné ! Pokud by samozřejmě on svým znaleckým posudkem z Rakouska dokázal že jeho práce byla na 100% radne provedena , tak bude všechno uhrazeno ve forme doplatku , jenomže on sám je podvodník který převezme s kolegou nářadí a pracovní nástroje za nemale penize, toto nevrátí , nechodí dle podlozenych zjisteni klienta na pracoviště včas a podobně pak tedy nezbývá nic jiného než aby byl vyhozen z práce a pak muze ci nemuze špinit seriózni pracuji lidi na internetu. to je můj komentář k tomu. behem par tydnu zde budou jiste zverejnovat i jini nynejsi spokojeni delnici kteri pro nas v CR, SK, A, DE pracuji a nemaji s nami zadny problem. Mějte se hezky a pěkný den. I.

    1. Pan Foltýnek a Vařeka může za vaše mnohamilionové dluhy a další podvody, které jsou zřejmé z vašeho spisu v insolvenčním rejstříku? Prozradíte nám, ostatním, jak se jim to povedlo?

      1. 🙂 vlk se nažral a koza zůstala celá. Děkuji všem za stejné zkušenosti, myslím, že o této firmě a jednateli ještě uslyšíme. Nebojme se!!! Když jde Titanic ke dnu kope kolem sebe a to se teď děje.

  2. Jak uslyšíte jméno Igor Kadlčik tak doporučuji rychle pryč.Jsem akorat další člověk v řadě který jsem nebyl doplacen..Když se zeptám Pana Kadlčika kdy mi doplatí zbytek tak hledá jen milion výmluv jak vše dělám špatně.. a nic neplatit ale takhle to nefunguje a když jsem mu napsal že se to bude řešit soudní cestou tak radši jsi mě zablokoval a řekl mi že nebude poslouchat neustálé vydíránípouze chci jen na co mám nárok podle platné pracovní smlouvy.

  3. Konečně se Igorek vyjádřil. Pošlete mi na email [email protected] fotodokumentaci a vyjádření certifikovaného znalce, kterým se oháníte. Vaše vyjádření má však trhliny…dle toho co říkáte, je můj otec fušer, ale nevadilo vám, že tam pracuje několik měsíců, i když dle vás dělal jen škody. Zajímavé. Další věc, že na začátku, když ještě nevěděl jaká jste sv.ně, si mi stěžoval, že nemáte ani základní nářadí. To bylo úplně na začátku, když proti vám nic neměl. Další věc je, že vám zavidí…jako co? Miliony dluhů? To jako vážně? Jste hlupák stejně jako Jirásek…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *