Předlužený podvodník Jan Alexandr Karabello, nar. 1. 6. 1972

Jan Alexandr Karabello, dat. nar. 1. 6. 1972, trvale bytem U průhonu 1338/38, Praha 7, je jeden ze znamenitých předlužených podvodníků, kteří dluží doslova všude, kde se podívá, ale sami mají pocit, že mohou někoho zastupovat, vymáhat pohledávky a ještě fungovat ve společnosti.

Jako vždy je spolehlivým ověřovacím nástrojem pouhá lustrace exekucí, kde lze zjistit, že proti podvodníku Karabellovi je vedeno neuvěřitelných 34 exekucí, nejstarší už od roku 2009 – svoje dluhy a podvody tak reálně páchá již minimálně 12 let. Výpis exekucí je tak obsáhlý, že ani není, jak ho zde zveřejnit, aby byl čitelný a nebyl příliš malý. Věříme proto, že i malý výřez hovoří za vše a všechny varuje před tímto podvodníkem.

Jan Alexandr Karabello má úžasné právnické nápady při svém zastupování třetích stran, například věřiteli poradil aby dlužníka nechal podepsat smlouvy na trojnásobek dlužné částky, aby v insolvenci dostal celou částku – dlužník si to překvapivě nenechal pro sebe a řekl insolvenčnímu soudu.

Od května 2020 je Jan Alexandr Karabello podnikatel – jednatel společnosti Start Point Credit s.r.o., IČO 07004044. Společnice, paní Michala Makovcová, z něj bude jistě nadšená.

Máte zkušenosti s podvodníkem Karabellem? Budeme rádi, když nám o nich dáte vědět do komentářů!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *