Podvodník Igor Kadlčík, nar. 06.10.1977

Každý týden nám chodí několik podnětů, koho zde zařadit. Jsme velmi opatrní, protože chceme být transparentní a féroví na obě strany a jsme si vědomi, že zveřejnění na tomto webu může být pro člověka velmi nepříjemné. Proto každý podnět prověřujeme, zjišťujeme si sami informace a teprve poté zvážíme, zdali je daná věc hodna zveřejnění.

Jedna z osob, kterou jsme se jednoznačně rozhodli zveřejnit, je Igor Kadlčík, narozen 6. 10. 1977, rodné číslo 771006/4615, trvale mimo jiné na adrese Lidická 700/19, PSČ 602 00,
Prokopova 13, 294 28 Chotětov , Husova 5, Brno (úřad) a mnoha dalších, je velký podvodník a dlužník, který se nezalekne možná vůbec před ničím – a podněty jsme na něj během roku dostali dokonce tři!

Jeho modus operandi je stále stejný – založí společnost zřejmě na své známé, nebo bílé koně, ve které buďto nevystupuje, nebo vystupuje v roli prokuristy, zmocněnce, zaměstnance apod.

Na tuto společnost následně objednává zboží a služby (převážně telefonní linky nebo drahou přepravu zboží mezi státy s cenou v řádech větších tisíců EUR, které ale nikdy nemíní zastavit. Sám je totiž v konkurzu a i přes snahu podat na sebe návrh na oddlužení soud shledal, že nemá ani z čeho platit a v insolvenci, kterou jsme důkladně prostudovali, uváděl jako svůj zaměstnanecký příjem zahraniční společnost, kterou vlastní. Celkově se jedná o škody v řádu milionů korun!

Proti Igoru Kadlčíkovi je vedeno desítky exekucí, jde o osobu nejméně jednou (co se podařilo zjistit) soudně trestanou. To mu nebrání „podnikat“ stejným způsobem dále.

Firmy za které vystupuje k dnešnímu dni jsou: TOME ACTIVITY s.r.o.,
Waren Trade, s.r.o.
, totalart s.r.o., DEN DANSKE BIG s.r.o., Czech Lubricants Logistics LTD, odštěpný závod, Czech Lubricants Logistics LTD – firma v Anglii. 

Ve světě velkých přeprav je patrně běžné, že se platí až po provedení služby a nikoli dopředu, čehož Igor Kadlčík zjevně zneužívá, a to tím, že mu někdo uhradí přepravu, on ji objedná, ale už nezaplatí, případně jen zálohu. Zisk se pohybuje v řádu větších tisíců EUR za přepravu.

Zvažujeme, že na Igora Kadlčíka podáme trestní oznámení pro předlužení a podvod, neboť množství trestné činnosti, které páchá, překračuje i rámec „standardních“ dlužníků a podvodníků, které zveřejňujeme, a to je co říct.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

30 komentářů u „Podvodník Igor Kadlčík, nar. 06.10.1977

 1. Petr Foltynek

  Pan I.Kadlcik má nový byznys!Láká lidi do práce v Rakousku,nechá je pár týdnů makat,a když práci vyfakturuje,lidem dá jen zálohy,tak aby přežili,ale nemohli jet domů A hlavně,nemá auto pro lidi,ani nářadí a slibuje hodinovou mzdu 10€/h,ale moc dobře ví,že faktury se vypisují na metry čtvereční!podvodník!!!

 2. Jakub Novotný

  Pen I. Kadlčík má společníka který sním jezdí po různých Stavbách a dělá zároveň sním jeho byznys.
  Jeho společník se Jmenuje Martin Jirásek

  Dejte si pozor i na jeho společníka P.JIRÁSKA NASLIBUJÍ XXX TISÍC EURO VÝDĚLEK A PAK SE ANI OD JEDNOHO NEDOČKAJÍ 200 EUR

 3. František Mikula

  Dobrý den
  též mám zkušenost s panem Jiráskem a povím vám že zkušenost na celý život s takovou spojkou…
  Pan Jirásek shání pro firmy Pana Kadličika zaměstnance a co jsem zjišťoval tak Pan Jirásek je takový tichý společník kde nikde není zapsán a jen to kasiruje s panem Kadličikem a okrádají zaměstnanci
  Zároveň má být i účetní v mnoha firmách p Kadlčíka

  Dostal jsem nabídku že bych mohl jít pracovat do Frankfurtu jako štukatér
  Pan Jirásek mi volal a vše mi vysvětlit
  Slíbil mi 13€ na hodinu a platba týdně
  Po 3 týdnech práce jsem viděl pouhých 160€
  A tak sem ihned odjel domů

  A jak poznáte p.Jiraska ?
  Pokud vám bude volat P.Jirasek a bude mít nabídky práce ihned ruce Od toho pryč

  Tyto dva lidé rozhodně penězmi nešetří pro sebe a utrácí je plnými doušky

  Zde co se mi o panu Jiráskovy podařilo zjistit
  Jméno a příjmení-Martin Jirásek
  Místo pohybů-praha, ústí nad labem, morava.

 4. Petr Foltynek

  Musím se znovu vyjádřit k osobě p.Kadlcika,už nemám,co v jeho prospěch říct…Je to hyena,která žije z důvěry pro lepší život ostatních,kteří chtějí zabezpečit své rodiny,ví,že v Česku se peníze vydělat legálně nedají,žije z proplacenych faktur za práci,kterou za něj udělali jiní…chci,aby zasáhl stát(státní moc),nebo vezmu spravedlnost do svých rukou…věřte,že mi to za to stojí…

  1. Lucie Z.

   Tento podnět jsem poslala do FTV Prima přímo do hlavních zpráv. Nebojíme se!!!!!! Jak píše p. Foltýnek, stojí to za to.

 5. Petr Foltynek

  Pan Kadlcik,hyena v lidském hávu,nam poslala zatim jen vyúčtování za naši práci v Rakousku,,představte si celých 5600,-kč za tři týdny tvrdé práce…plus 10000,-zálohy….too se Vám lidé vyplatí!!!Nic prosim,co je spojeno se jmeny p.Jiráska a Kadlcika,neberte na vědomí,a ihned ohlaste!!!Jsou to podvodníci a lháři….beru na sebe veškerou odpovědnost za tato tvrzení…ale mám je podložené…p.Kadlcik to hraje na nesplnění norem dané zadavatelem práce.Jenže s nami uzavřel smlouvu ohledně hodinové mzdy,,a tu jsme překračovali!!!navíc,chtěli po nás práci za soboty,svatky,což je v Rakousku zakázáno!!!a museli jsme stejně jit…p.Kadlcik nemá pojem o mistnich podmínkách,rád bych věděl, co mae za skolu.ale tipuji gympl,nebo ekonomku,tam se takoví zmrdi rodí…tak chlapi,hlavně nenaletet!!!!

 6. Petr Foltynek

  Musím bohužel znovu reagovat na causu p.Kadlcik,p.Jirásek…pozor lidé,ten druhý,p.Jirásek je mnohem nebezpečnější.Je totiž drogově závislý…a trpí představou,že je nedostižitelný,nejkrásnější v celém vesmíru.Opět je na dovolené v zahraničí,jak jinak,za naše peníze,jestli tady justice nezasáhne,tak má představa o právním statu vzala za své…nadobro..

 7. Petr Foltynek

  Tak,a je tu konec příběhu…3měsíce jsme čekali n penizee,naše rodiny byly v troskách,misto peněz jsme jim přivezli jen sebe…a nejistotu,co bude dál…zatímco p. Kadlcik a jeho pucflek Jirásek byli na kanárských,a teď jsou opět někde…s tím,že my obyčejní smrtelníci na ně nemáme,a k tomu krásné foto asi 3000€,na nějakém tabletu kenwood…no do prdele,to si já kurva nenechame libit!!!!!

  1. Lucie Z.

   Tento podnět jsem poslala do FTV Prima přímo do hlavních zpráv. Nebojíme se!!!!!! Jak píše p. Foltýnek, stojí to za to.

 8. Petr Foltynek

  Víte,co mne vrtá hlavou?Proč se hyena Kadlcik a Jirásek NEobhajují???Ja Vám řeknu proč….mají dost nakradeno na právníky z Plzně,a jsou velmi,velmi sebevědomí…No jasně,loupit tak dlouho,to chce hroší kůži…No,s penězi jsme se my i naše rodiny rozloučili,nicméně snad vše proběhne až ke zdárnému soudu,sice tam možná nedorazi,ale budeme samozřejmě informovat…jak funguje právní stát,justice,tím pádem cela vláda a sněmovna…toť obraz české republiky…

 9. Jirásek

  Pane Foltýnek copak to tu pořád píšete o panu Kadlčíku a o mě

  Proč tu píšete takové lži ohledně peněz že jste nedostali atd…

  Pane Foltýnek na vše jsou nějaké příjmové doklady a za tu vaši práci vám bylo zaplaceno až dost

  CO JSEM ZASLECHL TAK JSTE NAPÁCHAL VÍCE ŠKODY NEŽ SI DOKÁŽETE PŘEDSTAVIT…
  Vše je zaznamenáno ve stavebním deníku celá vaše SLAVNÁ PRÁCE

  A pane Foltýnek proč to tu řešit takhle proč si jednoduše nezajdete podat to vaše trestní oznámení s kterým neustále vyhrožujete

  Jediné co dokážete tak je to že sedíte doma za klávesnici a píšete nesmysly a vyhrožujete to je jediné co umíte

  Pokud váš nátlak nepřestane tak na vás podám trestní oznámení
  Mě ste už vyhrožoval fyzickým napadnutí

  Jediné co vám jde tak je to lhát a lhát

  A pane Foltýnek k těm vašem dovoleným co tu uvádíte že někde cestujeme na Kanárské ostrovy..
  Pane Foltýnek kdepak my by jsme na to vzali peníze víte kolik stojí takové Kanárské ostrovy
  Já ani pan Kadličík na to rozhodně peníze žádné nemáme.

  Jsme jen obyčejní zaměstnanci kteří si dokážou vydělat na své živobytí.

  Takže přestane dělat že jsme strašně bohatí a že máme vše pod palcem
  Prd víte a jen píšete co se vám hodí aby jste vypadal jako hrdina….

  Prostě pokud máte pocit že vás někdo podvedl a že se na vás někdo obohatil tak to máte řešit jinou cestou nemyslíte??
  A NE TAKOVOU CESTOU

  Ale rozhodně já ani pan Kadličík jsme to nebyli
  JSME POCTIVÝ LIDÉ KTEŘÍ SI VYDĚLÁVAJÍ JAKO SLUŠNÍ LIDÉ
  NIKOHO NEPOMLOUVÁME ANI NIKOMU NEVYHROŽUJEME PANE FOLTÝNEK

  Toto je mé poslední vyjádření k celé věci

  S pozdravem Jirásek

  1. Zdeněk Vařeka

   Mám rovněž špatnou zkuśenost s panem Kadlčíkem.Po 3 týdnech práce v Rakousku na montáži sádrokartonu,jsme s kolegou dostali pouze zálohu 395€.Po třech měsících mi přišlo tzv.“vyúčtování doplatku mzdy“,5 647Kč,což neodpovídá dohodnuté mzdě 10€/h.,jenże přišel mi pouze výplatní lístek,avšak peníze na účet ne.
   Pan Kadlčík patří rozhodně k největším podvodníkům v Česku a myslí si,že.na něj nikdo nemůže a že bude dál provádět svoji nekalou ćinnost.Ae to se zatraceně spletl.Kolega už podal na něj trestní oznámení ,nebyla to jen výhružka pane Jirásku,a já se připojuji jako svědek.
   Policie už celou záležitost prošetřuje (byl jsem u výslechu)a věřím,že toho hajzla společně s jeho kumpánem panem Jiráskem,spravedlnost konečně dostihne,aby nemohli dál podvádět další lidi,vysmívat se jim a žít si v luxusu za jejich těżce vydělané peníze.
   Pan Jirásek tady tvrdí,że jsou poctiví lidé.Jak je tedy možné,že firma Czech Lubricants dluží na sociálním pojiśtění cca 270 000,-
   To není pomluva,ověřil jsem si to.
   Takže o poctivých lidech nemůže být ani řeč.
   Varuju touto cestou ostatní,aby těmto podvodníkům nenaletěli.

   1. Lucie Z.

    Podněty jsme zmedializovali. Děkujeme adminovi za aktualizace, prosila jsem o diskrétnost. Zdraví Lucie Z.

  2. David Foltýnek

   Pane Jirásku a Kadlčíku, vy jste tak čistí, že vaše firmy krachují, nemůžou ani do insolvence, protože majetek firmy je nula, nula, prd, dlužíte na daních, odvodech státu a taky vašim obchodním partnerům. …spoleháte na to, že s.r.o. zrušíte a jedete dál. Ve vaši věci je již podáno hromadné trestní oznámení a samozřejmě se využije veškerých dalších právních kroků. Samozřejmě budeme varovat před Vašim duem na sociálních sitích a dalších veřejných mediích.

   S pozdravem

   Ing. David Foltýnek

 10. Petr Foltynek

  Děkuji za Vaše stránky,za možnost varovat aspoň touto cestou ostatní,aby nenaleteli.Musím se ohradit proti tvrzení p.Jiráska,že jsme špatně pracovali a spáchali nějaké škody.Stavební dozor prováděl německý zástupce investora(p.Marcus),vy si myslíte,že by nás nechal skoro 4 týdny na stavbě páchat škody?Každý týden 2x kontrolní den,kvalita byla ok,jen rychlost práce byla nedostatečná…ale jen proto,že p.Jirásek ani p.Kadlcik nám nedokázali koupit nářadí!!!ani prac.auto…a ani to neměli v úmyslu!!!Tak nám druhý den nástupu do práce německý stavební dozor koupil z vlastních peněz nářadí aspoň pro jednoho!!!Tím pádem kolega,nebo já jsme byli tímto limitovani…a znovu opakuji,nebyli jsme vyhozeni,ale kvůli špatné plat.morálce p.Kadlcika,neustálého zamlzovani platbách,které již byly poslány,ale nikdy nedorazily,jsme odjeli sami,neboť jsme zjistili na stránkách,co je p.Kadlcik zač.No ,samozřejmě mám uschovanou veškerou emailovou komunikaci mezi námi,má ji k dispozici i PCR,chci,aby se pravda ukázala u soudu,pokud jsem já pochybil,a někomu jsem ublížil,omluvim se…Ale dle chování p.Jiráska a p.Kadlcika si myslím,že to nebude nutné.Tito dva lidé nám pokazili vztahy v rodinách,dostali nás do finanční tísně…chci,aby se to nestalo jiným a tito dva byli potrestáni….

  1. Miroslav Cerny

   Pan Foltynek je blazen, ktery nevi o cem pise a mluvi. Exustuji dva typy lidi. Jedni lide pracuji radne metry ktere maji a dostanou penize radne a vcas. Pak je skupina Tzv Foltynkovcu, kteri si mysli ze na zapade rostou diamanty a Eura na stromech. A je jedno ze neumim delat, udelam spatne metry a spatnou praci, trikrat prijedu na 8.30 misto na 07.00 H. Pak se pan Foltynek pochvali ze ma neustale problemy se zady a ze vlastne se na tuto praci nehodi. Kazdopadne nase zkusenosti s platbami sou pozitivni a vime ze kdyz makame tak jak mame penize dostaneme. V dalsim prispevku uvedeme kontakty na nas aby si pripadni zajemci overili vse objektivne bez ceske pospinovani , ktere je tzv „svejkovinou“ zakoreneno v ceskem DNA.

 11. Zdeněk Vařeka

  Pane Černý,na jaké planetě to žijete? Vy jste snad odněkud z Vidlákova.
  Bude zřejmě asi blízký spolupracovník pan Kadlčíka,když tady píśete takové doslova kraviny.
  Kdyby byl pan Kadlčík solidní,tak by v současné době nebyl v insolvenci a vyrovnal by všechny své dluhy.Já jsem s panem Foltýnkem v Rakousku pracoval a dobře vím jaká byla situace.Dodneška jsem nedostal zaplaceno to co bych měl dostat,ani diety mi proplaceny nebyly i když mám na ně podle zákonníku práce nárok.
  Měl byste si jej prostudovat.
  Přitáhl jsem do Rakouska kolegu,ani ten nedostal zaplaceno.
  Přišel mu na adresu pouze výplatní lístek, ale peníze na účet nedostal.
  Tak nevím co to mělo od pana Kadlčíka znamenat.Je vidět,že si rád dělá z lidí dobrý den.
  Tak se laskavě nenáváżejte do pana Foltýnka,když vůbec nevíte o co jde,protože jste v Rakousku nebyl,tak se do této záležitosti laskavě neserte.

 12. Jirásek

  Na toto už není co napsat ani dodat…

  Je to otřes co tu píšeš pan Foltýnek a Vařeka
  Děs děs a děs

  Pomluvy a promluvy

  Pouze závist a pošpiňováni jména
  Závist neskutečná

 13. Zdeněk Vařeka

  Pane Jirásku,vy byste udělal nejlíp,kdybyste zalezl někam do díry a nevystrkoval nos.Podle vás to jsou samé lži co se tu o panu Kadlčíkovi a o vás píší.Chcete snad tvrdit,že je lež,že je pan Kadlčík v insolvenci?Není nic snazšího,než navštívit tyto stránky,https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=90329B0EA4AE304BE05333F21FACF9B9 kde je důkaz o návrhu insolvence na pana Kadlčíka.
  Tvrdíte,že pana Kadlčíka neznáte,přitom jste s ním celou dobu v kontaktu,o čemż svědčí i vaše emaily.
  Vaše chyba je,že se rád chlubíte.
  Policii budou některé vaše aktivity velmi zajímat.Mimochodem to video,na kterém ukazujete 2 kila bankovek v hodnotách 100 a 500 euro, na váze Kenwood,s vaším komentářem,že nejsou peníze,bude policii také zajímat.
  Byla to od vás velká chyba, tohle video natočit a poslat panu Foltýnkovi.
  Škoda že jej nelze tady umístit,aby si lidé o vás udělali svůj úsudek.
  Nicméně,myslím,že další komentáře jsou zde zbytečné a nejlépe bude počkat na závěry policejního vyšetřování a následně soudního přelíčení,kde se ukáže na čí straně je pravda.

  1. Jirásek

   Česká závist :)))

   Já žádné peníze nemám v žádném případě
   Já a pan kadlčík rozhodně žádné peníze nemáme …. ♥️

 14. Jirásek

  A vůbec pane Foltýnek a pane Vařeka co mě do toho neustále vkladáte
  Já stím nemám nic společného 🙂

  A co kde mám a s čím se kde vytahuji je pouze má věc v žádném případě to není vaše starost kde si kde jezdím po dovolených 🙂
  A rozhodně vám nemusím nic vysvětlovat 🙂

 15. Jirásek

  Pánové by se také měli pochlubit tím co dělají
  Když slečna recepční volala tak nám říká a ta váza a umělá kytka je kde ?
  Tak si můžete udělat další obrázek o pánech co jsou zač
  Typický Čech jede někam pracovat tak musí odcizit i umělou kytku a vazů v hodnotě 5€
  A denně alkohol v hotelu se našlo také po pánech několik flašek od tvrdého alkoholu včetně piv
  A neskutečný puch a bordel
  Co říkala slečna recepční
  Také by se měli pochlubit tím že se nenavrátilo nářadí Bosch v hodně 700-800€

 16. MATO BALENKAR

  musim zareagovať lebo s ohováraním a špinením zasadne nesuhlasin, volám sa MATO Balenkar z vychodneho slovenska, teraz robin v Prahe, robil som tam len 2 a pol mesiaca sadrose ako brigadnik tie sadrose ale zarobil si vsetko, čo som
  mal , Luxusné bývanie, vse super☝, peniaze vcas , tí páni čo hore ohovaraju , su nemehlá, ohovárajú lebo vôbec odbornú prácu neovládajú Jediné čo im ide je len ohovárať a špiniť druhych, za mna takych robotnikov akl
  oni by som nikdy na vlastnej stavbe nechcel ani zadaramo ( teda okrem ohováranie to im ide na jednotku s hviezdičkou). majo

  1. David Foltýnek

   A vy jste pane Balenkár pracoval s mým otcem? Nebo jedna paní povídala? A když byli takové nemehla, proč si je tam nechali několik měsíců? A proř když je všechno tak super, jste odešel do Phy? Je zajímavé, že se tu vůbec vyjadřujete, protože člověk dokud nemá s tlučhubou Jiráskem a Kadlčíkem problémy, nemá důvod tuhle stránku navštěvovat. Podivná náhoda :D.

 17. Lucie Z.

  Je to podvodník. Sice mluví 10 jazyky bezchyby, ale princip podnikatelské činnostiv nezná. Zavírá pusu chlapům v zahraničí a jejich rodinám dárky. Nyní má bílého koně taky, jen s jiným jménem. Nerozumí stavebnictví, jen vidině peněz, oblbování lidí a policie by ho měla už dávno zatknout,aspoň za fiktivní české pracovní smlouvy. A pochybmé odvody.

 18. Pingback: podvodník Igor Kadlčík do třetice – Čeští dlužníci a podvodníci

 19. Zdeněk

  Dobrý den všem, až na ty obviněné a vinné. Chci se zeptat jestli je stále aktuální kauza I. K. a M. J. ?
  Je to z důvodu, že jsem byl také podveden, ale s tím že na p. I. K. mám možné zásadní důkazy a potažmo možnosti jak ho nechat zodpovídat ze svých ilegálních skutků.
  Děkuji.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *