Podvodník Marek Zabloudil, nar. 19. 1. 1987

Pan Marek Zabloudil, trvale bytem 19. 1. 1987, trvale bytem Náměstí Míru 12, Zlín (jak jinak, než úřad) je vychytralý podvodník, který „pracuje“ jako zahradník. Zpravidla zinkasuje zálohu či zálohy, a práci neodvede, případně odvede nekvalitně. Co jiného by se taky dalo čekat od člověka s 13 exekucemi, že?

Marek Zabloudil, tel. 723333021, email [email protected] nebo [email protected], je typickým expertem, se kterým si stát neumí pod záminkou lidskosti a neschopností stíhat i „dlužnické podvodníky“ poradit. První exekuce v roce 2011 znamená, že při rychlosti předcházejících řízení dluží minimálně 10-11 let.

Jak by bylo na to světě krásně, kdyby po třetí zahájené exekuci takový člověk skončil mimo společnost, izolovaný a bez možnosti podvádět další a další lidi?

Člověku, který nám dal tip (a kterého samozřejmě zachováváme, jako vždy, v anonymitě) bychom už nyní mohli pouze doporučit, ať se na vymáhání svého dluhu vykašle – jestli má někdo 13 nebo 20 exekucí je úplně jedno – reálně dluhy dotyčného budou tedy patrně mnohem vyšší.

Máte zkušenosti s Markem Zabloudilem? Budeme rádi, když nám je dáte vědět!

3 komentáře u „Podvodník Marek Zabloudil, nar. 19. 1. 1987

  1. Radim

    Mohu potvrdit,
    strašně odvedená práce, peníze dopředu, nejasné dokladování práce a materiálu, sliby s nápravou, výsledek žádný, ale jak jde o peníze, to se hned ozve. Mám podezření, že i neplatí svým brigádníkům, pokaždé přijel s někým cizím…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *