Dlužník a podvodník Robert Nešpor – Vikingovo sušené maso

Robert Nešpor, datum narození 31.8.1974. Trvalé bydliště Stříhanov 21, 566 01 Zádolí a řada dalších adres, pohybuje se především v okolí Vysokého Mýta.

Pan Robert Nešpor si hraje na velkého podnikatele se svým produktem Vikingovo pravé sušené maso. To je, stejně jako placení dluhů panem Nešporem, velký průser – vikingovým pravým sušeným masem se přiotrávil zákazník, zakročila policie a inspekce. O tom informovala TV NOVA, nebo facebooková stránka Potraviny X a další média. Poté změnil Robert Nešpor název produktu na Vikingova pravá sušená pouchoutka, fakticky jde však o produkt, kterým se přiotrávili zákazníci, jen pod původním brandem by už ho nekoupili asi ani jeho přátelé. Na místě trvalého bydliště se Robert Nešpor nezdržuje, dluží více než 4 miliony korun a je proti němu vedeno více než 20 exekucí mnoha exekutorskými úřady v ČR.

Svoje dluhy zásadně neplatí, oficiálně nic nemá (už by mu to exekutoři sebrali). Dluhy má po mnoho let, např. pod spisovou značkou 070 Ex 4706/10-59 (z roku 2010) je proti němu vedena exekutorem Mgr. Tomášem Pospíchalem exekuce, s věřitelem Komerční Banka a.s., kde dluh překračuje půl milionu Kč a trvá již od roku 2009, tedy téměř 10 let. V dražbě mu exekutor sebral a prodal asi jediný majetek, který nestihl včas schovat, a to dům na adrese jeho dřívějšího bydliště – Stříhanov 21.
Jako správný podvodník nenechává Robert Nešpor nic náhodě, a majetek píše na někoho jiného. Například svoji firmu Original Viking CZ, s.r.o. prodávající „jeho maso“ v době, kdy byl jednatelem, vlastnil patrně známý Jiří Zita, dat. nar. 4. 1. 1969, bytem Prokopa Velikého 716, Litomyšlské Předměstí, 566 01 Vysoké Mýto a následně byla převedena na jeho dceru Kristýnu Nešporovou, dat. nar. 26. 10. 1998 č.p. 39, 566 01 Pustina. Kdyby ji vlastnil sám Nešpor, o firmu by ho samozřejmě okamžitě připravili exekutoři.
20letá dcera Kristýna Nešporová tak již od svých 18 let kryje svého předluženého otce a jeho finanční machinace s cílem zakrýt majetek a zmařit uspokojení věřitelům, kterým se pochopitelně panu Nešporovi nechce platit.
Robert Nešpor ale nepodvádí jen ve statisících, ale i ve stokorunách. Za vše vypovídá recenze na jeho stránce Vikingovo pravé sušené maso, kde naštvaný kupující Martin Švarc uvádí na konci května 2017: „od objednání 13.3. nemám ani maso ani peníze. Už nikdy bych od tohoto člověka neobjednal, okradl mě jen o peníze„.
Podvedl vás také Robert Nešpor? Dluží vám? Budeme rádi za další komentáře. Desítky věřitelů možná taky.

4 komentáře u „Dlužník a podvodník Robert Nešpor – Vikingovo sušené maso

  1. Jiří Nezval

    Ano…plně souhlasím s pisatelem. Nešpor je bezcharakterní lump, který ještě jako finanční poradce ze mě vylákal 340 tis. Kč již v roce 2015 a s klidným svědomím podepsal „uznání dluhu i splátkový kalendář“.
    Pak se mi jenom vysmíval a několikastránkovými emaily mi vykresloval své podnikatelské záměry a miliónové obchody, které rozjíždí. Stále mění bydliště, ale z důvodu neplacení nájmu ho po pár měsících vždy vyženou. Škoda, že takového lumpa nezavřou do kriminálu a tvrdou prací ho nedonutí, aby vrátil všem lidem to o co je vědomě okradl. A jeho drzost nezná hranic, ještě všem okradeným vyhrožuje podáním trestního oznámení za stalking když po něm vyžadují vrácení peněz.

  2. Jaroslav Cerva

    Taktéž se přidávám, dluží nám neustále za faktury – nyní podniká pod novým jménem – Firma Creative – sense s.r.o.

  3. Pingback: Předlužený podvodník Robert Nešpor, nar. 31.8.1974 | Čeští dlužníci a podvodníci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *