Předlužený hlupák Václav Bouše z Litvínova

Není překvapivé, že právě hloupí lidi často inklinují v politice k jiným hlupákům. Jinak tomu není u Litvínovského předluženého hlupáka Václava Boušeho, nar. 1. 4. 1960, trvale bytem Tržní č.p. 402, Litvínov.

Čerstvý šedesátník Václav Bouše toho sice nemá moc v hlavě, zato dluží kde může a shlédl se ve své budoucí kariéře v hnutí Trikolora.

Na co pan Václav Bouše zapomněl, jsou jeho dluhy – již od roku 2012 jsou proti němu vedeny exekuce, v současné době 7, na které zjevně neplatí, jinak by nepochybně za osm let alespoň nějaká zmizela.

Z rozhodnutí ústavního soudu, které odmítlo jeho stížnost proti rozhodnutí Nejvyššího soudu jako zjevně neopodstatněnou, vyplývá, že v roce 2014 jeho dluh dosahoval více než tří milionů korun.

Znáte pana Václava Bouše? Dluží vám? Máte s ním zkušenosti? Budeme rádi za další informace.

3 komentáře na „Předlužený hlupák Václav Bouše z Litvínova“

 1. Dobrý den. Objevil jsem Vaší výzvu. Mám na toho pána hodně informací, ale nemohu je zde vypsat takto anonymnímu člověku. Pokud zájem je o info kontaktujte mě na meil [email protected]
  R.Novak

 2. Václav Bouše píše e-mailem:

  Předmět: Pro pana Krause duševně chorého
  Dobrý den.
  Dnes jsem se Vašim příspěvkem velice pobavil. Musíte být asi hodně nešťastný člověk. Zkuste si zjistit více informací a nepište píčoviny. Chlap, který nemá koule a neumí se pod své lži ani podepsat, mi nestojí ani za soucit. Mějte se hezky vy nepredluzeny chudáku.
  Václav Bouše
  Přeji hodně štěstí při honění mindraku.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *