Předlužený hlupák Václav Bouše z Litvínova

Není překvapivé, že právě hloupí lidi často inklinují v politice k jiným hlupákům. Jinak tomu není u Litvínovského předluženého hlupáka Václava Boušeho, nar. 1. 4. 1960, trvale bytem Tržní č.p. 402, Litvínov.

Čerstvý šedesátník Václav Bouše toho sice nemá moc v hlavě, zato dluží kde může a shlédl se ve své budoucí kariéře v hnutí Trikolora.

Na co pan Václav Bouše zapomněl, jsou jeho dluhy – již od roku 2012 jsou proti němu vedeny exekuce, v současné době 7, na které zjevně neplatí, jinak by nepochybně za osm let alespoň nějaká zmizela.

Z rozhodnutí ústavního soudu, které odmítlo jeho stížnost proti rozhodnutí Nejvyššího soudu jako zjevně neopodstatněnou, vyplývá, že v roce 2014 jeho dluh dosahoval více než tří milionů korun.

Znáte pana Václava Bouše? Dluží vám? Máte s ním zkušenosti? Budeme rádi za další informace.

Příspěvek byl publikován | Rubrika: Nezařazené | Autor: .

6 komentářů u „Předlužený hlupák Václav Bouše z Litvínova

 1. Richard Novák

  Dobrý den. Objevil jsem Vaší výzvu. Mám na toho pána hodně informací, ale nemohu je zde vypsat takto anonymnímu člověku. Pokud zájem je o info kontaktujte mě na meil [email protected]
  R.Novak

 2. admin Autor příspěvku

  Václav Bouše píše e-mailem:

  Předmět: Pro pana Krause duševně chorého
  Dobrý den.
  Dnes jsem se Vašim příspěvkem velice pobavil. Musíte být asi hodně nešťastný člověk. Zkuste si zjistit více informací a nepište píčoviny. Chlap, který nemá koule a neumí se pod své lži ani podepsat, mi nestojí ani za soucit. Mějte se hezky vy nepredluzeny chudáku.
  Václav Bouše
  Přeji hodně štěstí při honění mindraku.

 3. Lima

  Škoda, že se nedá tato rubrika zrušit a hlavně se raději těchto dvou pičů na nic neptejte nebo budou i schopni i násilí, měli by si uvědomit, že pokud je něco veřejné, tak to kdokoliv řešit bude a bohužel tento pán se nikdy nezmění ani po deseti dvaceti letech, pořád bude na sebe strhávat pozornost ve špatném slova smyslu, třeba jako na benzínce na nový rok, si myslí jako že každýho zajímá, přitom ho mají všichni v zadní části těla, kdyby se tak raději staral o své problémy a rodinu a přestal s těma jaho kravinama, udělal by líp, mějte se všichni moc hezky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *